با سایت ویگو حرفه‌ای سفر کنید

  • توسط تریپولوژی
  • 27 آوریل, 2019
  • 0

سرویس‌های محبوب ایرانی با مرور زمان به سمت انحصاری نمودن ویژگی‌ها و امکانات خود پیش رفتند و اکنون هرکدام مزیت‌های منحصر به فرد خود را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. اپلیکیشن و سایت ویگو یکی از این سامانه‌های معتبر است که به مرور زمان در میان کاربران محبوب شد و در طول این روند، تمرکز خود را بر روی ویژگی‌های مورد توجه مسافران قرار داد. با این سیستم شما می‌توانید به راحتی برای سفر خود برنامه ریزی کنید. اگر تمایل دارید تا این سرویس کار آمد را بیشتر بشناسید و با امکانات آن بیشتر آشنا شوید، ما را در تریپولوژی همراهی کنید. همچنین می‌توانید در سایت بهترین نرم‌افزار رزرواسیون هتل را مشاهده نمایید.

سایت اصلی ویگو

اپلیکیشن و سایت ویگو برای ما چه کاری انجام می‌دهد؟

نرم‌افزار ویگو یک سامانه بین المللی و مطمئن برای مقایسه و دیدن پیشنهاد‌های گوناگون شرکت‌های مختلف در زمینه‌ی خرید بلیط‌های خارجی و داخلی و رزرواسیون هتل‌هاست که به شکل سایت و اپلیکیشن در اختیار کاربران قرار گرفته است. از ویژگی‌های بارز این سامانه چند زبانه بودن آن است. شما امکان دسترسی به این نرم‌افزار را از طریق بیش از بیست زبان مختلف دنیا دارید. در این سرویس امکان خرید برای شما وجود ندارد و تنها می‌توانید به مقایسه‌ی خطوط هوایی و هتل‌های مختلف و قیمت‌ آن‌ها بپردازید.

بلیط هواپیما خارجی wego

صفحه جست جوی سایت ویگو

جست و جوی پروازها

در این سایت شما ابتدا می‌توانید زبان خود را انتخاب نمایید. سپس بسته به نیاز خود به مقایسه پروازها یا هتل‌ها بپردازید. در قسمت جست و جوی پروازها با انتخاب مبدا، مقصد و زمان حرکت رفت یا برگشتتان بسته به نوع سفری که انتخاب کردید(یک طرفه یا دو طرفه) و نوع پرداخت هزینه‌ی آن بسته به شرایط موجود، بلیط‌ها برای مقایسه نمایان می‌شوند. با توجه به اطلاعات نشان داده شده شما می‌توانید از نظر قیمت و کیفیت خطوط هوایی موجود را بسنجید و با یکدیگر مقایسه کنید. با انتخاب بلیط، پیشنهادهای آژانس‌ها و شرکت‌های مختلف نشان داده می‌شود و با انتخاب هرکدام به آن سامانه‌ی رزرو انتقال خواهید یافت. در این سایت امکان مشاهده‌ی هر شرکت هوایی به طور جداگانه نیز برای شما وجود دارد. هنگام جست و جوی پرواز امکان جست و جوی همزمان برای نرخ هتل‌ها را نیز دارید.

جست و جوی هتل‌ها

جست و جوی هتل هم در سایت مانند جست و جوی پروازها انجام می‌گیرد. با انتخاب شهر مقصد و زمان ورود و خروج خود به هتل، پیشنهادهای مناسب آژانس‌ها را مشاهده خواهید نمود. تنها تفاوت در زمان جست و جو این است که شما می‌توانید حتی پیشنهادهای این سامانه را با دیگر سایت‌ها و موتورهای جست و جوی هتل مقایسه نمایید. در بخش انتهایی صفحه‌ی اصلی سایت هم لیستی کامل از تمامی شرکت‌هایی که این سامانه در آن‌ها جست و جو می‌کند و همچنین فهرستی از مناطق دیدنی ایران گرد آوری شده است. این سامانه مقایسه‌ی درخواستی شما را در میان بیش از ۷۰۰ سایت معتبر در این زمینه انجام می‌دهد.

اپلیکیشن ویگو

اپلیکیشن جست و جوی ویگو

خب همان طور که انتظار دارید، طبیعتا محیط و رابط کاربری برنامه با سایت متفاوت است. البته این تفاوت به معنی بدتر یا بهتر بودن هیچ کدام از دو حالت این سرویس محبوب نیست بلکه تنها بخشی از امکانات و ویژگی‌ها در محیط‌های مختلف به کاربر ارائه شده‌اند. در اپلیکیشن ویگو قادر هستید تا هم به صورت دستی روی نقشه‌ی برنامه و هم از طریق نوار جست و جو مسیر پرواز و هتل‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید. این امکان که شما به صورت همزمان به دنبال پرواز و هتل خود بگردید به تنهایی یک ویژگی برتر نسبت به سامانه‌های دیگر در این زمینه محسوب می‌شود. اپلیکیشن نیز مانند سایت، جستجوی خود را در میان صدها سایت و موتورهای جستجوی دیگر انجام می‌دهد. در این برنامه امکان جست و جوی پروازهای چند مقصدی(البته فقط برای پروازهای خارجی) نیز وجود دارد. این به معنای آن است که شما می‌توانید پرواز به چند مقصد را روی یک بلیط خریداری نمایید.

دانلود برنامه ویگو

سامانه‌ای مطمئن برای حرفه‌ای‌ها!

ویگو یک راه مطمئن برای مقایسه‌ی انواع هتل‌ها و شرکت‌های هواپیمایی از نظر قیمت و کیفیت ارائه‌ی خدمات آن‌هاست. در این سیستم شما علاوه بر این که در وقت خود صرفه جویی می‌نمایید، قادر خواهید بود تا مناسب‌ترین قیمت‌ها و بهترین خدمات را بیابید و مطمئن‌تر از قبل به رزرو هتل یا خرید بلیط هواپیما بپردازید. در کنار رابط کاربری بسیار ساده و روانی که هم در برنامه و هم در سایت در اختیار کاربران قرار گرفته است، استفاده از این سرویس دوست داشتنی و کاربردی را به همگان، حتی کاربران غیر ایرانی پیشنهاد می‌کنیم.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *