معرفی و بررسی سایت گردشگری تریپ یار

  • توسط تریپولوژی1
  • 26 نوامبر, 2019
  • 0

سایت گردشگری تریپ یار سایتی به ظاهر کوچک اما با اهدافی بزرگ که چند سالی توسط تیم تریپ یار در زمینه گردشگری مشغول به فعالیت می‌باشد. این سایت با هدف تغییر و ایجاد تحول در گردشگری ایران وارد فضای آنلاین گردشگری شده است. این سایت خواهان ایجاد رقابت سالم در میان سایت های رزرواسیون هتل و سایت‌های معرفی جاذبه‌های گردشگری ایران می‌باشد تا به این وسیله در آینده نه چندان دور شاهد تحول در گردشگری ایران باشیم. با تریپولوژی همراه باشید تا به معرفی این سایت بپردازیم.

معرفی سایت گردشگری تریپ یار

سایت گردشگری تریپ یار

سایت گردشگری تریپ یار زمینه‌های مختلفی از گردشگری را هدف فعالیت های خود قرار داده است که شامل این موارد می‌باشد معرفی جاذبه های گردشگری ایران، معرفی و رزرو هتلها و اقامتگاههای ایرانی، معرفی جاذبه‌های گردشگری کشور آذربایجان، معرفی تورهای گردشگری، ارائه اخبار و دانستنی‌های پیرامون گردشگری و معرفی فعالان عرصه گردشگری. در ادامه به معرفی هر یک از این بخشها می‌پردازیم.

 بخش‌ جاذبه های گردشگری تریپ یار

برای دسترسی به بخش معرفی جاذبه‌های گردشگری ایران در تریپ یار با بررسی های تریپولوژی در این سایت، شما به پیشنهاد ما سه مسیر را می‌توانید در تریپ یار پیش بگیرید استفاده از منوی ایران برای دسترسی به جاذبه‌های گردشگری طبقه بندی شده بر اساس شهر و استان، راه دوم استفاده از منوی گردشگری برای دسترسی به جاذبه‌های گردشگری ایران که تریپ یار بر اساس کارکردهای این جاذبه ها آنها را دسته بندی کرده است و راه سوم استفاده از بخش جستجوی تریپ یار در صورتی که فقط نامی از آن جاذبهء گردشگری را شنیده‌اید.

سایت گردشگری تریپ یار

اگر شما قصد سفر به شهر یا استانی از ایران را دارید و می‌خواهید با جاذبه‌های آن آشنا شوید کافیست ابتدا آن استان از ایران را از منوی ایران تریپ یار انتخاب نمایید. حالا وارد صفحهء این استان شده که در این صفحه مطلب نسبتا مفصلی در مورد جغرافیا و آداب و رسوم و … این استان پیش رو دارید. در پایین این بخش در سه بخش مجزا به ترتیب محبوب‌ترین‌های گردشگری استان، جاذبه‌های گردشگری استان و هتل‌های استان آورده شده است. در ادامه اگر قصد مشاهده جاذبه‌های گردشگری شهر خاصی از این استان را در ذهن دارید می‌توانید از روی نقشه ایران موجود در این صفحه، استان و سپس شهر مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا به صفحهء معرفی جاذبه‌های گردشگری این شهر وارد شوید و هر جاذبه ای که نظر شما را جلب کرد انتخاب نمایید و به اطلاعاتی که تریپ یار در مورد این جاذبه جمع آوری کرده برسید.

 معرفی بخشهای دیگر تریپ یار

در بخش معرفی هتل‌های تریپ یار که از منوی هتل این سایت در دسترس است می‌توانید به لیستی از هتل‌ها و اقامتگاهها دسترسی داشته باشید. در این صفحه از تریپ یار می‌توانید استان، شهر و بازه قیمت مورد نظر خود را مشخص کنید تا لیست هتلها بر اساس جستجوی شما نمایش داده شود. از مزایای تریپ یار در این بخش نسبت به سایر سایت‌های مشابه مشاهده قیمت هر هتل و اقامتگاه در دیگر سایت‌های رزرو هتل می‌باشد. با این امکان شما می‌توانید قیمت هر هتل یا اقامتگاه را از چند سایت رزرواسیون معتبر بدون مراجعه به این سایت‌ها مشاهده و مقایسه نمایید.

معرفی هتلها سایت گردشگری تریپ یار

یکی از بخش‌های جالب و شاید منحصر بفرد تریپ یار بخش فعالان گردشگری تریپ یار است که از منویی با همین نام از این سایت در دسترس است. در این صفحه لیستی از تور لیدرها و راهنماهای گردشگری را پیش رو دارید. در صورت انتخاب هر یک از راهنماهای گردشگری رزمه ای از فرد مورد نظر و تخصص‌هایش به شما ارائه می‌شود. در بخش تور این سایت هم می‌توانید به لیستی از تورهای پیشنهادی تریپ یار دسترسی پیدا کنید. در انتها اگر قصد آشنایی با سایت‌ها و نرم افزارهای دیگر در زمینه گردشگری را دارید این افتخار را نسیب تریپولوژی کنید و از صفحه سایت‌های گردشگری تریپولوژی دیدن نمایید.

 

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *