معرفی نرم افزار گردشگری راهنمای تهران

  • توسط operator
  • 10 اکتبر, 2018
  • 0

نرم افزار گردشگری تهران

تهران به عنوان پایتخت ایران یکی از پیشرفته ترین و به روز ترین شهر های ایران به حساب می آید. به دلیل بزرگی و شلوغی این شهر اغلب افرادی که به تهران سفر می کنند دچار مشکلات بسیار زیادی می شوند. مشکلاتی نظیر پیدا کردن مناطق تفریحی و گردشگری و یا اقامتی و یا مشکلاتی که به حمل و نقل و سیستم های حمل و نقل عمومی در این شهر می شود. در رفع این مشکلات به وجود آمده، تکنولوژی کمک بسیار زیادی کرده است. یکی از عوامل کمک کننده، به وجود آمدن نرم افزار گردشگری تهران هستند که توانسته اند با قرار دادن اطلاعات کافی در تمامی زمینه ها به کاربران خود، اقدام های خوبی در رفع مشکلات سفر گردشگران کنند. با تریپولوژی در این مطلب همراه باشید تا به معرفی نرم افزار گردشگری تهران بپردازیم.

نرم افزار گردشگری تهران گردی

لوگو نرم افزار گردشگری تهران گردی

تهران گردی یکی از بهترین اپلیکیشن گردشگری است که به صورت حرفه ای و کامل تمامی اطلاعات شهر تهران را در خود جای داده است. این اپ سفر از رابط کاربری بسیار خوب و ساده و روانی برخوردار است که از نقاط مثبت اصلی آن به حساب می آید. هنگامی که برنامه را نصب و به آن وارد شدید نقشه کامل تهران را با جزئیات تمام را مشاهده خواهید کرد که تمامی اماکن و مراکز تهران روی آن مشخص شده است. با استفاده از فیلتر هایی که وجود دارد می توانید مکان های مختلف نظیر پارکینگ ها، کارت خوان ها، نمازخانه ها و … را به راحتی و در کمترین زمان پیدا کنید.

علاوه بر این امکانات دیگری مثل مسیر یابی هم وجود دارد که با مشخص کردن مقصد خود می توانید به راحتی به آن جا بروید. از ویژگی های مثبت دیگر تهرانگردی اطلاعات کامل و دقیقی است که درباره ی هر کدام از مکان ها به کاربران می دهد. شما در کنار این که میتوانید گالری تصاویر مربوط به هر مکان را مشاهده کنید، نظرات کاربران را هم در مورد هر قسمت بخوانید و از آن اطلاع پیدا کنید. از ابزار های دیگر این نرم افزار گردشگری هم مشاهده آخرین اطلاعات آب و هوایی است و در شبکه اجتماعی که برای گردشگران فراهم شده است می توانید با سایر افراد تعامل کنید.

لینک دانلود نرم افزار تهرانگردی نسخه اندروید

اپلیکیشن تهران نما

لوگو نرم افزار گردشگری تهران نما

نرم افزار گردشگری تهران نما توسط شهرداری تهران عرضه شده است. این اپ بر اساس نقشه رسمی شهرداری تهران کار می کند و اطلاعات نقشه ای، جستجوی اماکن، تصاویر ماهواره ای و درجه و راهنمای مسیر های گردشگری تهران را در اختیار کاربران خود قرار داده است. قابلیت smart view این نرم افزار یکی از جالب ترین نکات تهران نما است. با این قابلیت شما با مشخص کردن مکان خود تصویر پانارومایی از اطراف خود را خواهید دید. که قابلیت نمایش به صورت ۳۶۰ درجه هم وجود دارد و شما در محیطی مجازی می توانید به صورت کامل هر کجا که دلتان خواست را مشاهده کنید و به گشت و گذار مجازی در تهران بپردازید.

شما از طریق این نرم افزار گردشگری علاوه بر این که به امکانات نقشه ای معمول دسترسی خواهید داشت، می توانید مکان و موقعیت خود را با گذاشتن عکس و جزئیات به نقشه اضافه کنید. در این اپ شما می توانید مسیر ها و مکان های گردشگری برای تعطیلات مختلف را با تمامی جزئیات و توضیحات مشاهده کنید و از آن ها اطلاع پیدا کنید.

لینک دانلود نرم افزار تهران نما برای اندروید

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *