معرفی و بررسی سامانه اسکان فرهنگیان

  • توسط تریپولوژی
  • 5 می, 2019
  • 0

فرهنگیان مانند دیگر شغل‌های دولتی برای زمان سفر و تعطیلات خود محل اسکان دارند. این مکان‌ها که بیشتر در داخل مدارس و مراکز آموزشی می‌باشد توسط دولت در اختیار فرهنگیان قرار می‌گیرد تا به هنگام سفر هزینه‌ی به مراتب کمتری برای محل اقامت خود در هر شهر یا استان بپردازند که خود موجب رفاه و تعاون برای این عزیزان می‌گردد. در این مقاله از تریپولوژی قصد داریم تا سایتی که برای سامانه اسکان فرهنگیان در نظر گرفته شده است را معرفی کنیم و کارایی آن را بررسی نماییم. ما را در این مقاله همراهی کنید.

سامانه‌ی سکان مهمانان فرهنگی

سامانه اسکان فرهنگیان به چه کا می‌آید؟

این سامانه توسط آموزش و پرورش و همیاری معاونت مدیریت توسعه و پشتیبانی و اداره‌‌ی کل معاونت و پشتیبانی طراحی و ایجاد شده است و شما به راحتی می‌توانید با پایگاه‌های پشتیبانی این ستاد ارتباط برقرار نمایید و از آن‌ها اطلاعات کسب کنید. همچنین در این سایت می‌توانید رزروهای مربوط به محل‌های سکونت را انجام دهید. در مجموع این سامانه برای رفاه بیشتر عزیزان محترم فرهنگی بوجود آمده است تا از دغدغه‌های آنان نسبت به رزرو اماکن سکونتی سفرشان بکاهد.

بخش‌های مختلف سامانه اسکان فرهنگیان

در صفحه‌ی اصلی سایت ابتدا بخش درباره‌ی ما وجود دارد. در این بخش ابتدا راه‌های ارتباطی مانند شماره پشتیبانی،ایمیل و آدرس اداره‌ی کل تعاون و پشتیبانی آورده شده است. در زیر آن نام تمامی مجموعه‌هایی که در تشکیل این ستاد نقش داشته‌اند برده شده است. و در قسمت آخر نیز تمامی مصوبات و تبصره‌های مورد قبول این ستاد در اختیار بازدیدکنندگان قرار گرفته است. فعالیت اصلی و عمده‌ی سامانه‌ اسکان فرهنگیان در زمینه‌ی پذیرش و رزرو تمامی‌طرح‌های اسکانی مربوط به مدارس قابل سکونت و مراکز رفاهی و تفریحی می‌باشد.

پایگاه‌های سامانه‌ی اسکان فرهنگیان

بخش دوم مربوط به اطلاع از مراکز آموزشی و رفاهی است که در آن لیستی کامل از تمامی اماکن اسکان در اقصی نقاط ایران به همراه آدرس دقیق و شماره تلفن آن‌ها برای شما قرار داده شده است. در بخش اطلاعیه‌ی پایگاه‌های ستاد اسکان نیز به همین ترتیب نام و آدرس هر پایگاه به همراه شماره تماس آن‌ها قرار گرفته است.

در بخش‌های ستاد اسکان میهمان فرهنگی و کاربران مراکز آموزشی و رفاهی نیز با ورود شناسه و رمز عبور خود‌ می‌توانید از امکانات این بخش‌ها استفاده نمایید. همچنین در هرکدام از این قسمت‌ها یک بخش اطلاعیه مربوط به خبرهای جدید مرتبط با هر قسمت در اختیار شماست. در انتهای صفحه‌ی اصلی سایت نیز بخشی مبنی بر آموزش نحوه‌ی رزرو در این سامانه وجود دارد که در آن فایل‌های آموزشی به صورت ویدیوو فایل پی دی اف قرار گرفته است. بخش میانی صفحه‌اصلی سایت نیز مربوط به اطلاعیه‌های جدید و مرتبط به اسکان فرهنگیان و بخش‌ نامه‌های جدید این ستاد است. همچنین در کمی پایین‌تر توضیحاتی خلاصه و مختصر در مورد تمامی استان‌های ایران که دارای امکانات اسکانی برای فرهنگیان هستند آورده شده است تا فرهنگیان محترم با اطلاع و آگاهی بیشتری از این اماکن استفاده کنند.

سامانه‌ای برای راحتی فرهنگیان گرامی!

سامانه اسکان فرهنگیان یک سیستم رزرواسیون دولتی به حساب می‌آید که تقریبا تمامی مخاطبان و بازدیدکنندگان آن افراد فرهنگی می‌باشند. اگر در مشاغل دولتی در دسته‌ی فرهنگیان قرار دارید و می‌خواهید از امکانات مربوط به اسکان که برایتان فراهم شده است آگاهی یابید و از آن‌ها استفاده کنید، حتما سری به سایت این سامانه‌ معتبر بزنید.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *