با سایت و اپلیکیشن اسنپ روم عضو جدید اسنپ آشنا شوید

  • توسط تریپولوژی1
  • 13 ژانویه, 2020
  • 0

سایت و اپلیکیشن اسنپ روم که قبلا با نام زود روم فعالیت می‌‌کرد اکنون با پیوستن به مجموعه اسنپ با قدرت بیشتر به فعالیت خود ادامه می‌دهد. چنان‌چه شما از جمله افرادی هستید که بسیار سفر می‌کنید و در این سفرها به‌دنبال اقامتگاه‌هایی هستید که از هر نظر مطلوب و دل‌خواه شما باشند خصوصا از نظر اقتصادی به صرفه باشند کافی است که به سایت اسنپ روم مراجعه کنید یا از اپلیکیشن اسنپ روم برای رزرو اقامتگاه استفاده نمایید. با تریپولوژی همراه باشید تا آشنایی نسبی با این سامانه و اپلیکیشن پیدا کنید.

سایت و اپلیکیشن اسنپ روم

آشنایی با سایت و اپلیکیشن اسنپ روم

اسنپ‌ روم با فراهم آوردن مجموعه‌ای از اتاق‌های مقرون به صرفه و ارائه خدمات استاندارد با قیمت مناسب، سعی دارد تا مشکل پیدا کردن اقامتگاه خصوصا اقامتگاه ارزان را برای گردشگران و مسافرین حل نماید. اسنپ روم به منظور گسترش خدمات خود اقدام به‌، بوجود آوردن امکان بهرمندی از خدمات خود در شهرهای مهم و گردش پذیر ایران برای کاربران سایت و اپلیکیشن خود نموده است. شما در اسنپ روم می‌توانید با توجه به تاریخ سفرتان از میان اتاق‌ها و اقامتگاه‌های ارائه شده در سامانه مورد دل‌خواه خود را به صورت آنلاین رزرو و هزینه آن را با کارت‌های عضو سیستم شتاب پرداخت نمایید. از جمله تفاوت‌هایی که شما با رزرو اقامتگاه در سامانه اسنپ روم خواهید یافت می‌توان به کنسلی رایگان اقامتگاه رزرو شده، پشتیبانی ۲۴ ساعت در تمام ایام هفته، اینترنت رایگان، قیمت مناسب و ارائه بسته لوازم شخصی اشاره کرد.

معرفی سایت و اپلیکیشن اسنپ روم

آشنایی با بخش‌های اپلیکیشن اسنپ روم

برای استفاده از خدمات و قابلیتهای اسنپ روم ابتدا اپلیکیشن را از گوگل پلی و یا بازار دانلود کرده و نصب نمایید و با وارد کردن شماره موبایلتان عضویت شما در اسنپ روم انجام می‌شود. در صفحه اصلی این اپلیکیشن می‌توانید روی نام شهر مورد نظرتان کلیک نمایید تا لیست اتاق‌ها و اقامتگاه‌های ثبت شده در این سامانه برای این شهر نمایش داده شود. چنان‌چه در صفحه اصلی اپلیکیشن جستجوی شهر را انتخاب نمایید وارد صفحه فیلترهای جستجو می‌شوید. در این صفحه با انتخاب نام شهر و تاریخ ورود و خروج که منظور همان تاریخ تحویل گرفتن و تحویل دادن اقامتگاه است و تعیین تعداد مسافر برای مشاهده لیست اتاق‌هایی که با فیلترهای ورودی شما مطابقت دارد دکمه مشاهده اتاق‌ها را انتخاب نمایید. در صفحه لیست اتاق‌ها تمامی اتاق‌های ثبت شده در اسنپ روم که با ورودی‌های شما در صفحه جستجو مطابقت دارد به همراه عکسی از اتاق، قیمت هر شب اتاق با لحاظ شدن میزان تخفیف مربوط به آن اتاق، آدرس و امتیاز کیفیتی که به این اتاق داده شده است به شما نمایش داده می‌شود. در صورتی‌که اتاق در تاریخ انتخابی شما رزرو شده باشد این موضوع با برچسب قرمز رنگ رزرو شده روی عکس اتاق به شما اطلاع داده می‌شود.

رزرو اقامتگاه با سایت و اپلیکیشن اسنپ روم

ذر صفحه لیست اتاق‌ها چنان‌چه می‌خواهید شهر و تاریخ‌های جستجوی‌تان را که قبلا وارد کرده‌اید تغییر دهید در بالای این صفحه ویرایش را انتخاب نمایید. در صورتی‌که بخواهید لیست اتاق‌های نمایش داده شده را با توجه به نوع اقامتگاه ویلا، آپارتمان و اتاق و … و یا بازه مشخص قیمتی و یا امکانات اقامتگاه فیلتر کنید دکمه فیلتر بالای لیست را انتخاب نمایید و فیلترهای دل‌خواه خود را تعیین کنید و دکمه اعمال فیلتر بزنید. برای مرتب سازی لیست اتاق‌ها بر اساس قیمت اتاق یا امتیاز آن دکمه مرتب سازی را انتخاب نمایید. در صفحه لیست اتاقها برای رزرو اتاق مورد نظر خود کافی‌ است آن‌را انتخاب نمایید و تا وارد صفحه اتاق مربوطه شوید و در این صفحه دکمه رزرو آنلاین را بزنید تا وارد صفحه اطلاعات رزرو شوید و با زدن دکمه رزرو و سپس دکمه پرداخت، مبلغ رزرو اتاق را از طریق کارت بانکی‌تان پرداخت نمایید و اتاق‌ مورد نظرتان را رزرو نمایید.

صفحه انتخاب اقامتگاه سایت و اپلیکیشن اسنپ روم

لینک دانلود نسخه اندرویدی اپلیکیشن اسنپ روم

در پایان این مطلب اگر قصد آشنایی با اپلیکیشن‌های دیگر در حوضهء رزرو هتل و اقامتگاه را دارید ما صفحه معرفی سیستم رزرواسیون از تریپولوژی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *