سایت رویال سفر انتخابی برای یک سفر رویایی

  • توسط تریپولوژی
  • 17 آوریل, 2019
  • 0

تاکنون در تمامی سایت‌ها و اپلیکیشن‌های رزرواسیون بلیط‌، اتوبوس و وسایل حمل و نقل جاده‌ای یا در کنار بلیط قطارها و هواپیماها وجود داشت، یا اصلا وجود نداشت. سایت رویال سفر ایرانیان مدتی است که به طور تخصصی بر روی اتوبوس و تاکسی‌های برون شهری و درون شهری و ارائه‌ی خدمات از طریق آن‌ها فعالیت می‌کند. این شرکت برای راحتی مشتریان و مسافران خود وب سایتی طراحی کرده است تا از نگرانی مشتریان برای رزرو اتوبوس و تاکسی کم کند. با تریپولوژی همراه باشید تا به بررسی این سامانه‌ی رزرواسیون بپردازیم. ما را در ادامه‌ی این مطلب از سایت همراهی کنید.

اتوبوس‌های رویال سفر

رویال سفر ایرانیان

همان طور که گفتیم این شرکت در زمینه‌ی حمل و نقل جاده‌ای و خدمت رسانی در این بخش کار می‌کند. این سامانه دارای وسایل نقلیه‌ی جاده‌ای مانند اتوبوس و تاکسی می‌باشد. همچنین امکان رزرو این وسایل به صورت اتوبوس و تاکسی دربست برای مسافران موجود است. در سایت نیز امکان رزرو تمامی این وسایل نقلیه برای مسافران موجود است. این شرکت دارای ترمینال‌های متعدد در سراسر کشور می‌باشد و پایانه‌ی اصلی آن در خیابان پونک واقع در غرب تهران قرار دارد. برخی بخش‌های سایت این سامانه‌ی زرواسیون را برای شما شرح خواهیم داد.

معرفی سایت رویال سفر

سایت این سامانه در واقع همان سیستم رزرواسیون آن است. شاید مطلبی واضح باشد اما این به معنی آن است که در این سامانه شما تنها قادر به رزرو بلیط و برقراری ارتباط با شرکت هستید و عملا توضیحات اضافه و گیج کننده در سایت وجود ندارد. در بخش اول نوار ابتدایی سایت شما روش‌ خرید بلیط را مشاهده می‌نمایید. در این سامانه قادر به رزرو بلیط به سه روش آنلاین، تلفنی و واریز کارت به کارت و خرید و پرداخت از طریق کدهای دستوری هستید. در این بخش شرایط و قوانین استرداد بلیط برای شما آورده شده است. در سایت تمامی نمیندگی‌های فروش این شرکت در سراسر ایران نیز برای شما آورده شده است.

سایت رویال سفر ایرانیان

بخش بعدی مربوط به باشگاه مشتریان این سیستم است. اگر در سامانه عضو هستید، می‌توانید با دادن اطلاعات خود به آن وارد شوید. اگر هم عضو نیستید، در همین بخش با انتخاب قسمت باشگاه مسافرین، تمامی مراحل عضویت در سایت برای شما کامل توضیح داده شده است.

در بخش دربستی، شما می‌توانید اتوبوس یا تاکسی دربستی رزرو نمایید. البته امکان رزرو مستقیم از این بخش وجود ندارد و صرفا برای کسب اطلاعات و نحوه‌ی صحیح رزرواسیون ارائه شده است. در بخش سواری دربستی نیز لیستی از هزینه‌ها و ساعات حرکت و دیگر شرایط سواری‌ها برای شما آورده شده است.

در بخش آژانس‌ها نیز آدرس و تلفن آژانس‌های در ارتباط با این شرکت وجود دارد وبا مراجعه به بخش نهایی اطلاعاتی جامع و کلی در مورد خود شرکت و فعالیت‌های آن می توانید به دست آورید. در ابتدای صفحه‌ی سایت ستونی مبنی بر انتخاب وسیله‌ی نقلیه و جست و جو برای آن‌ وجود دارد.

سامانه‌ای برای رزرو جاده‌ها!

سایت رویال سفر سامانه‌ای مطمئن برای رزرو وسایل حمل و نقل جاده‌ای و شهری است. ضمن این که این شرکت تمرکز اصلی خود را بر روی ارائه‌ی خدمات جاده‌ای بنا نهاده و با انجام خدمات VIP برای مسافران خود سفر خوشی را به ارمغان آورده است. اگر مایلید که از طریق جاده‌ها سفر کنید و از مناظر طبیعی و زیبای راه‌های بین شهری ایران لذت ببرید، حتما سری به رویال سفر بزنید.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *