رپورتاژ آگهی

در دنیای دیجیتال مهم ترین چیز در ابتدا خود ماست و در قدم بعد نشان دادن و آشنا کردن دیگران با کار یا خدمتی که ارائه می‌دهیم است. بسیاری از خدمات و کسب و کارها هستند که از همان ابتدا باید خود را با اطلاع رسانی در مورد کارشان به دیگران معرفی کنند. رپورتاژ راهی موثر و سریع برای آگهی و نشان دادن کار شما به دیگران است. شما باید رپورتاژ خود را بر روی یک سایت معتبر قرارا دهید تا هم کار شما و سایت شما بهتر توسط دیگران دیده شود و هم ربات های جست و جو به واسطه اعتباری که سایت رپورتاژ دهنده به همراه دارد به اعتبار شما بیفزاید.

شرایط گرفتن رپورتاژ آگهی از تریپولوژی

شما می‌توانید محتوایی با اندازه متن نامحدود برای رپورتاژ خود در اختیار ما قرار دهید. رپورتاژ شما باید حداکثر دارای سه لینک و دو عکس با کیفیت دلخواه باشد. تریپولوژی با روزانه ۵۰۰ و هفتگی ۳۸۰۰ بازدید و رتبه الکسای ایران ۱۰۰۰۰ آگهی رپورتاژ شما را به صورت دائمی منتشر می‌کند.

  • جهت سفارش می‌توانید از طریق صفحه سفارش تبلیغات(لینک زیر) اقدام کنید یا با شماره ۰۹۹۲۳۹۸۰۵۱۱ و ایمیل info@tripology.ir تماس حاصل کنید.

ظاهر کلی یک رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی و تبلیغات در تریپولوژی

همان گونه که از نام این آگهی ها پیداست، محتویات اگهی همواره خبری است و به ظاهر برای کاربران جنبه‌ی اطلاع رسانی دارد. این نوع تبلیغات به این صورت است که شما در سایتی که برایتان رپورتاژ ارائه می‌دهد یک محتوا در مورد کار یا خدمتی که ارائه می‌دهید می‌نویسید، لینک های مربوطه و تصاویر مورد نظر خود را در آن محتوا درج می‌کنید و در نهایت با پرداخت هزینه‌اش آن را در سایت ارائه دهنده رپورتاژ انتشار می‌دهید. رپورتاژ می‌تواند بر حسب نیاز شما در یک سایت به صورت موقت یا دائمی وجود داشته باشد.

یک رپورتاژ موثر

همانگونه که در ابتدا گفتیم تبلیغات رپورتاژ باید از یک سایت با اعتبار بالا در موتورهای جست و جو منتشر شود تا برای شما حداکثر بازدهی را داشته باشد. این اعتبار از نظر جست و جو گری مانند گوگل اعتبار دامنه، اعتبار صفحه و کمترین اسپم اکور به شمار می‌رود. این امر سبب جلب بیشتر کاربران نیز می‌شود. چراکه وقتی مطلب شما و حتی نام و برند شما را در یک سایت قوی، به روز و معتبر می‌بینند راحت تر به سایت اصلی شما و لینک هایی که در مطلبتان قرار دادید راه می‌یابند.

خرید ریپورتاژ آگهی

ما آماده همکاری برای انتشار رپورتاژ شما در تریپولوژی هستیم. متن رپورتاژ توسط شما نوشته می‌شود و پس بررسی و ویرایش کلی توسط تیم ما مانند دیگر مطالب تریپولوژی در دسته مخصوص خود قرار می‌گیرد و منتشر خواهد شد. مشخصات آگهی رپورتاژ شما باید مطابق شرایط بالا باشد.

برای مشاهده نمونه‌های آگهی رپورتاژ کلیک کنید.