معرفی سایت رجا، سامانه فروش بلیط قطار و حمل و نقل ریلی

  • توسط تریپولوژی
  • 16 آوریل, 2019
  • 0

یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های حمل و نقل ریلی ایران، شرکت رجا می‌باشد. این شرکت یکی از زیرمجموعه‌های بزرگ خطوط حمل و نقل ریلی ایران است که با تجربه‌ی بسیار بالا و سابقه‌ی طولانی مدت خود در زمینه‌ی خدمات حمل و نقل ریلی هم‌اکنون در حال فعالیت است و به مسافران خدمت می‌کند. برخی از خدمات آن نیز در سایت این شرکت قابل ارائه می‌باشد که ما در این بخش قصد داریم با این خدمات و نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها آشنا شویم. تریپولوژی را همراهی کنید.

ارائه‌ی انواع خدمات و خرید و فروش بلیط قطار در سایت رجا

معرفی شرکت رجا

نحوه تهیه بلیط و قطار رجا

تمرکز سایت رجا بیشتر در حوزه‌‌ی خدمات گردشگری مربوط به بلیط قطار و فروش آن می‌باشد. در بخش ابتدایی سایت کادری طراحی شده است که شما با ورود اطلاعات دلخواه درباره‌ی قطار، می‌توانید بلیط‌های مناسب خود را جست وجو کنید. در بخش روش‌های تهیه‌ی بلیط، نحوه‌ی خرید بلیط‌های این شرکت از طریق آژانس‌های فروش، خرید از سایت و خرید از طریق تلفن آورده شده است. با ورود به هرکدام، توضیحات مختصری درباره‌ی همان بخش را مشاهده می‌نمایید. همچنین قسمت‌های دیگری همچون خرید بلیط قطار گروهی و چارتر، لیست مراکز فروش، طرح‌ها و کمپین‌ها و لیست برنامه‌ها و سایت‌های فروش بلیط موجود می‌باشد.

موجودی بلیط قطار در سایت رجا

در سامانه اختصاصی این شرکت، هر نوع خدمت یا هرنوع بلیط قطاری که توسط آن ارائه می‌شود موجود است. علاوه بر آن به دلیل گستره کاری بسیار بزرگی که شرکت رجا دارد، اغلب مجموعه‌ای کامل از بلیط های مختلف آن در آژانس ها و دیگر سایت های فروش بلیط وجود دارد.

اطلاعات سفر و قیمت بلیط قطار

در این بخش لیست برنامه‌ی حرکت قطارها، آشنایی با ایستگاه‌های قطار، توضیحات مربوط به خسارات و قوانین و مقررات آن وجود دارند. در برنامه‌ی حرکت قطارها شما ساعات حرکت و مسیر مبدا تا مقصد را مشاهده می‌کنید. در قسمت آشنایی با ایستگاه نیز زمان نماز و وظایف مامورین و متصدیان قطار برای شما توضیح داده شده است. در بخش خسارات نیز لیست شهرهای مبدا تا مقصد و مدت زمان مشمول خسارت آورده شده است. در بخش قوانین و مقررات می‌توانید از شرایط موجود و لازم برای خرید بلیط قطار آگاهی پیدا کنید.

معرفی قطارهای رجا و خدمات آن‌ها

این شرکت حمل و نقل ریلی دارای قطارهای چهار تخته، شش تخته، حومه‌ای، پنج ستاره، خطوط گردشگری شمال و قطارهای حمل و نقل خودرو می‌باشد. با ورود به هریک از این قطارها در این بخش توضیحاتی کامل و جامع در اختیار شما قرار داده می‌شود.

ارتباط و آشنایی با شرکت رجا

در قسمت درباره ما راه‌های ارتباط با این شرکت حمل و نقل بزرگ و همچنین سامانه‌ی شکایات و اطلاع رسانی قرار گرفته شده است. شماره‌ی تماس و پست الکترونیک این شرکت در این بخش وجود دارد. در قسمت شکایات می‌توانید با پر کردن فرم اطلاعاتی خود و نوشتن موضوع مورد شکایت، این مطلب را به صورت آنلاین با شرکت مطرح کنید. در سایت برنامه‌های آموزشی آزاد مربوط به سرویس‌های قطار در دسترس شما قرار دارند. همچنین با عضویت در باشگاه مسافران می‌توانید با امتیازات منحصر به فرد و بیشتری با این سامانه سفر کنید.

از سایت رجا بلیت رزرو کنید

با قطار رجا سفر کنید

شرکت حمل و نقل ریلی رجا یک سیستم بسیار گسترده و مطمئن است و با امکانات و خدمات بسیاری که در زمینه‌ی حمل مسافر یا حمل بار ارائه می‌دهد به راحتی یکی از انتخاب‌های مسافران خواهد بود. ضمن این که شرکت، خدمات خود را در قالب سایتی ساده و در دسترس در اختیار مسافران قرار داده است. اگر یکی از عوامل مهم در انتخاب بلیط برای شما سامانه یا شرکتی است که می‌خواهید با وسایل نقلیه‌ی آن سفر کنید، این شرکت گزینه‌ی خوبی برای شما خواهد بود وشما را راضی نگه خواهد داشت.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *