اپلیکیشن رهسپار برای اشتراک گذاری سفرهای شهری

  • توسط تریپولوژی
  • 26 اکتبر, 2019
  • 0

در شهرهای بزرگ امروزی وجود خودروهای تک سرنشین در سفرهای درون شهری یکی از دلایل مهم ایجاد ترافیک و به تبع آن آلودگی هواست. اپلیکیشن رهسپار به منظور از بین بردن خودروهای تک سرنشین امکان به اشتراک گذاشتن صندلی های خالی این خودروها با مسافران هم مسیر با این خودروها را فراهم نموده است. با تریپولوژی همراه شوید تا به بررسی این اپلیکیشن بپردازیم و شناخت بهتری از امکانات آن بدست آورید.

معرفی اپلیکیشن رهسپار

معرفی اپلیکیشن رهسپار

اگر شما همواره مسیر خاصی مانند محل کار و یا دانشگاه را با خودروی خود و بصورت تک سرنشین طی می‌کنید و قصد داشتن درآمد از طریق اشتراک گذاشتن صندلیهای خالی خودروتان را در این مسیرها دارید همین حالا نرم افزار رهسپار را نصب نمایید و از امکانات آن استفاده کنید. از طرف دیگر اگر شما مسافر هستید و از این اپلیکشین برای سفرهای درون شهری خود استفاده کنید و توسط آن می‌توانید در هزینه های رفت و آمد خود صرفه جویی نمایید. در واقع کار اصلی نرم افزار رهسپار ارتباط دادن رانندگان و مسافرینی است که مسیر مشترک دارند.

امکانات اپلیکیشن رهسپار

کاربران در نرم افزار رهسپار به دو دسته راننده و مسافر تقسیم می‌شوند. رانندگان برای به اشتراک گذاشتن صندلیهای خالی خودرو خود باید بعد از ورود به اپلیکیشن و مشخص کردن مبدا و مقصد مسیر خود با استفاده از نقشه داخل اپلیکیشن، مشخصات کامل خودروی خود به همراه عکس گواهینامه و بیمه شخص ثالث وارد نمایند. در واقع این اپلیکیشن با این کار امنیت سفرها را در نرم افزار خود بالا برده است و مسافران با امنیت خاطر می‌توانند از امکاناتی که این اپلیکیشن فراهم نموده برای سفرهای درون شهری خود استفاده نمایند. حالا اگر مسافر هستید و قصد استفاده از این اپلیکیشن را دارید ابتدا مبدا و مقصد مسیرهای خود را از روی نقشه داخل اپلیکیشن مشخص نمایید و سپس با ذکر تاریخ، ساعت و مبلغ پیشنهادی خود را برای این مسیرها، مسیرهای پیشنهادی خود را در اپلیکیشن ثبت می‌نمایید.

امکانات اپلیکیشن رهسپار

علاوه بر امکان ثبت مسیر برای رانندگان و مسافران، در قسمت جستجو با وارد کردن مبدا و مقصد مسیر خود می‌توانید به لیستی از مسیرهای ثبت شده توسط رانندگان و مسافران دسترسی پیدا کنید. در صورتیکه مسافری صندلی را رزو نماید اپلیکیشن نوتیفیکیشنی به راننده ارسال می‌نماید و او را از این انتخاب آگاه می‌نماید. در نرم افزار رهسپار امکان پرداخت کرایه سفر به صورت آنلاین و آفلاین وجود دارد. در صورتیکه مسافر هستید و قصد پرداخت آنلاین دارید این مبلغ از میزان شارژ کیف پول شما در داخل اپلیکیشن کسر می‌شود. اما اگر راننده هستید و مسافری هزینه سفرش را آنلاین پرداخت کرد این مبلغ به حساب کیف پول شما در اپلیکیشن واریز می‌شود و هر زمان شما بخواهید می‌توانید از این کیف پول مبالغ خود را دریافت نمایید.

در ضمن نرم افزار رهسپار امکان استفاده از کدهای تخفیفی که گروه رهسپار در مناسبهای مختلف ارائه می‌دهد وجود دارد و با این کدها درصدی از هزینه سفرتان شامل تخفیف می‌شود. اگر قصد استفاده از این اپلیکیشن را دارید این اپلیکیشن هم برای گوشیهای با سیستم عامل اندروید و هم برای گوشیهای سیستم عامل IOS در دسترس است. در ادامه اگر قصد آشنایی با اپلیکیشنهای بیشتر در حوضه حمل و نقل دارید به صفحه نرم افزار و سرویس حمل و نقل ما در تریپولوژی مراجعه نمایید.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *