سیستم رزرواسیون مقیم

  • توسط operator
  • 18 آگوست, 2018
  • 0

سیستم رزرواسیون مقیم یکی از سیستم های رزرو بلیط هواپیما تحت وب و یا همان کامپیوتری است که به کاربران و مسافران کمک می کند تا بتوانند به راحتی از طریق نرم افزار مقیم خرید بلیط اینترنتی خود را انجام دهید با تریپولوژی همراه باشید تا بیشتر برای شما بگوییم. سیستم رزرواسیون مقیم

نرم افزار مقیم

نرم افزار مقیم یکی از برترین نرم افزار های تحت وب جهت رزرو بلیط هواپیما داخلی و خارجی است که دارای امکانات و آپشن های فراوانی برای خرید بلیط هواپیما از ایرلاین های مختلف است. این نرم افزار مانند تمامی نرم افزار های مرجع عمل می کند و به مسافران در خرید بلیط در لحظه کمک می کند.

سایت مقیم

وب سایت تحت وب مقیم که سایت مناسب و خوبی برای رزرو بلیط است به در زمینه ی پیشرفت هرچه بیشتر سیستم های گردشگری و سفر در کشور نقش به سزایی داشته است. زیرا توانسته است با سرعت بخشیدن به صنعت رزرو و خرید بلیط در صنعت هواپیمایی کشور، دست افراد سود جو و فرصت طلب را در این زمینه کوتاه کند. سایت رزرو بلیط هواپیما با سیستم مقیم به شما در زمینه ی خرید بلیط با کمترین هزینه ممکن و نیز در مدت زمان کوتاه بدون هیچ گونه کاغذ بازی و تنها از طریق کارت شتاب و در دست داشتن رمز دوم نیاز های شما را رفع می کند. نرم افزار رزرواسیون متفاوتی برای رفاه حال هرچه بیشتر مسافران طراحی شده است.

چگونگی رزرو بلیط در وب سایت مقیم

سایت و یا همان نرم افزار تحت وب بلیط هواپیما راهی آسان برای شروع کردن یک سفر مقرون به صرفه و در عین حال راحت و آسان است. در وب سایت هایی که از نرم افزار مقیم با دامنه ی مربوط به خود هستند شما می توانید با وارد کردن مبدا و مقصد مورد نظر خود به همراه تاریخ لیست ی از تمامی پروازهای موجود در آن تاریخ را مشاهد کنید. در اینجا برای شما فیلتر هایی در نظر گرفته شده است که در سریع تر شدن جستجوی شما موثر است. این فیلترهای شامل فیلتر زمان یا همان ساعت پرواز، فیلتر میزان قیمت، فیلتر ایرلاین، فیلتر زبان و فیلتر تومان و ریال است. مثلا در صورتی که شما می خواهید پرواز مشهد به تهران تاریخ ۱ شهریور را در شب و با ایرلاین ماهان خرید می توانید تمامی این فیلتر ها را انتخاب کنید تا زودتر به نتیجه ی دلخواه خود برسید. آژانس های هواپیمایی مختلف اگر به دنبال ارتقای بخش فروش بلیط داخلی و خارجی هواپیما در سیستم خود هستند می توانند به راحتی با در دست داشتن دامنه و یا خرید آن، در کمترین مدت زمان ممکن سیستم موتور جستجوی مقیم را خریداری کنند و این سیستم با وصل شدن از طریق ربات به سیستم گابریل فروش ایرلاین های مختلف وصل می شود وب سرویس مقیم خریداری می شود. با تریپولوژی همراه باشید تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *