بررسی اپلیکیشن می‌ بریم و سفر با هم مسیرهایمان

  • توسط تریپولوژی
  • 1 می, 2019
  • 0

در این مطلب از تریپولوژی قصد داریم تا به معرفی اپلیکیشن می بریم بپردازیم. دغدغه‌ی ترافیک و آلودگی خودروها همواره برای شهرهای بزرگ و کشورهای صنعتی، مشکلی جدی به حساب آمده است. در این زمینه راهکارهایی مانند افزودن به تعداد وسایل نقلیه‌ی عمومی و گسترش خطوط حمل و نقل آن‌ها نیز تعبیه شده اما چندان موثر واقع نشد. پاسخ صادقانه‌ی این امر آن است که اکثر مردم خودروهای خود را به وسایل عمومی ترجیح می‌دهند. اپلیکیشن می بریم با نوآوری، فکری تازه و بسیار ویژه در جهت رفع مشکلات مربوط به ترافیک شهرهای بزرگ مانند تهران طراحی شده است تا هم راهی برای کاهش مشکلات سفرهای بین شهری باشد و هم راهی برای کسب درآمد. با تریپولوژی همراه باشید تا این برنامه‌ی جالب را بیشتر بشناسیم. همچنین در تریپولوژی می‌توانید با مسیریاب‌های شهری مانند نرم افزار نشان نیز آشنا شوید.

ثبت نام اپلیکیشن می بریم

سفر اشتراکی بین شهری با اپلیکیشن می بریم

این برنامه حاصل سال‌ها تلاش و ارائه‌ی خدمات در حوزه‌ی سفرهای گردشکری به حساب می‌آید. حتما برای شما هم زیاد اتفاق می‌افتد که تنها و با ماشین شخصی خود به مقصدی که خواستید سفر کرده‌اید و ساعت‌ها در خیابان منتظر باز شدن راه در ماشین نشسته‌اید. قطعا همه‌ی ما می‌دانیم که موثرترین راه در این زمینه آن است که تمامی این رانندگان سواری به سرنشینان آن تبدیل شوند. این دقیقا کاری است که اپلیکیشن می‌ بریم در این زمینه انجام می‌دهد.

اگر بخواهیم به طور خلاصه کار این برنامه را برایتان توضیح دهیم، باید بگوییم این برنامه به شما این امکان را می‌دهد تا راهتان به هر سمت و سویی از شهر است، بتوانید هم مسیر خود را پیدا کنید و درخواست آن‌ها مبنی بر رساندشان را قبول کنید. در واقع این اپلیکیشن شما را به یک راننده‌ی سفر اشتراکی بین شهری تبدیل می‌کند. شما علاوه بر این که سفر روزمره‌ی خود را انجام می‌دهید، از آلودگی و ترافیک شهر خود می‌کاهید و کسب درآمد هم می‌نمایید. این کار از نظر هزینه هم برای شما و هم برای یک مسافر بین شهری کاملا مقرون به صرفه است.

استارتاپ و اپلیکیشن می بریم برای کسب درآمد!

رابط کاربری اپلیکیشن می بریم

ارزان ترین تاکی را با اپلیکیشن می بریم سوار شوید

رابط کاربری این برنامه تقریبا مشابه تمامی برنامه‌های سفر بین شهری می‌باشد. شما در برنامه این امکان را دارید تا مسیر مبدا و مقصد خود و زمان دقیق حرکت خود را انتخاب و ثبت نمایید. این امکان برای این فراهم شده است تا هم سفرانتان بتوانند شما را برای سفرهای خود رزرو کنند و از مشخصات شما آگاهی یابند. همچنین شما قدرت انتخاب تعداد مسافر خود را دارید و می‌توانید به تعداد دلخواه هر چند نفر که مایلید با خودروی خود حمل نمایید. توجه داشته باشید که حد اکثر زمان اعلام آمادگی شما در برنامه ۲۴ دقیقه قبل از ساعت تعیین شده برای شروع حرکت شماست.

لازم به ذکر است که بسته به موقعیت شما که راننده هستید یا مسافر باید اپلیکیشن جدا و مخصوص خود را دانلود نماید. هردوی این برنامه‌ها به صورت رایگان در اختیار شما قرار دارند. در مجموع رابط کاربری برنامه پیچیدگی خاصی برای کاربران ندارد. اگر قبلا هم از برنامه‌های سفر بین شهری استفاده کرده‌اید کار با آن برایتان آسان‌تر خواهد بود.

رویکردی تازه در اپلیکیشن‌های بین شهری!

اپلیکیشن می‌ بریم کاربردی جدید را برای کاربران نسبت به دیگر برنامه‌ها ندارد، اما نکته‌ی قابل توجه در آن نوآوری و ایده‌ی بسیار خوبی است که پشت طراحی و تولید این برنامه قرار دارد. استفاده‌ی درست و بهینه از وسایل نقلیه خود و همچنین کمک به جامعه‌ی شهرنشین و کسب درآمد، زیر مجموعه‌هایی از ایده‌ی جالب راه اندازی این اپلیکیشن هستند که به خوبی تمامی آن‌ها را پوشش می‌دهد. ضمن این که این برنامه می‌تواند کمک شایانی در جهت جای افتادن فرهنگ استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در سطح شهرهای مختلف انجام دهد. پیشنهاد ما به شما استفاده از این برنامه‌ی مفید است.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *