دانلود نرم افزار جیجو رستوران یاب اندروید

  • توسط تریپولوژی
  • 14 سپتامبر, 2019
  • 0

غذا و خوراکی های مختلف یکی از اصلی ترین بخش های هر سفر به حساب می‌آید. با توجه به این که هر منطقه، شهر یا کشور خوراکی های سنتی و فرهنگی خاص خودش را دارد، بد نیست تا قبل از سفر با انواع غذاهای اصیل شهر مقصد خود آشنا شویم و یا حتی در طول سفر نیز یک راهنمای خوب برای شناسایی رستوران های معروف و با کیفیت آن منطقه کنار خود داشته باشیم. حال با تریپولوژی همراه باشید تا یک رستوران یاب اندروید عالی به نام جیجو را باهم مورد بررسی قرار دهیم و نحوه استفاده از آن را بیاموزیم.

کاربرد اپلیکیشن‌های رستوران یاب اندروید

رستوران یاب اندروید جیجو

همان قدر که نیاز است برای یک تفریح عالی در یک شهر یا منطقه خاص، مکان های دیدنی، تفریحی، هتل‎‌ها و… آن را بشناسید، باید با رستوران‌ها و خوراکی‌های محلی و سنتی آن جا نیز آشنا شویم. خورد و خوراک بخش بسیار مهمی از سفرهای مردم سراسر جهان را تشکیل می‌دهد. بسیاری از غذاها حتی اسم‌های نا آشنایی برای ما دارند و شاید هم دلمان بخواد تا برای اولین بار امتحانشان کنیم. یک نرم افزار رستوران یاب به شما این امکان را می‌دهد تا بهترین رستوران های یک شهر را کنار هم به مقایسه بگذارید و با غذاهای لذیذ هرکدامشان آشنا شوید.

امکانات یک رستوران یاب همراه

نام رستوران‌های یک شهر، محل دقیق آن‌ها، منوی پیش فرض و غذاهای محبوبشان و… از امکانات اولیه این نرم افزار هاست. در یک برنامه جست و جوی رستوران می‌توانید به رستوران مورد نظر خود مسیریابی کنید. به طور کلی در انواع مختلف این اپلیکیشن‌ها هر آنچه مربوط به شکم گردی باشد را خواهید یافت.

اپلیکیشن رستوران یاب جیجو

اپلیکیشن رستوران یاب اندروید جیجو

غذا خوری ها و رستوران ها در اپلییشن جیجو به چند دسته کلی تقسیم می‌شوند. فست فودها، رستوران های تهیه غذا و کیترینگ، رستوران‌های معمولی، سفره خانه ها، کافی شاپ، کله پزی، آبمیوه و بستی و کیک و شیرینی. با این دسته ها به راحتی به دنبال هر مکان غذایی و خوراکی که باشید حتما آن را خواهید یافت. تنها کافی است برای استفاده بهتر از دسته بندی ها مکان فعلی خود را با فیلترهایی هرچه دقیق تر وارد نمایید. اگر به دنبال رستوران یا هرکدام از موارد گفته شده باشید و اسم آن را نیز بدانید، تنها کافی است تا آن نام را در نوار جست و جوی برنامه وارد نمایید تا تا محل دقیق و فاصله آن با شما مشخص شود.

در نرم افزار جیجو مکان‌های نزدیک شما نیز نمایش داده می‌شوند. تنها کافی است مکان فعلی خود را با استاده از سیستم مکان یابی تلفن همراهتا در اختیار برنامه قرار دهید تا بهترین رستوران ها و غذا خوری ها را به شما نمایش دهد.

دانلود نرم افزار جیجو

اگر قصد سفر دارید یا به طور معمول زیاد در داخل کشور سفر می‌کنید، جیجو نرم افزار مناسبی برای راهنمایی شماست. با این برنامه آسان در عرض چند دقیقه رستوران هایی که غذاهای مورد علاقه شما را ارائه می‌دهند پیدا کنید و از خوراکی های تازه نیز در سفر خود لذت ببرید. ما را در مطالب بعدی نیز همراهی نمایید.


قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *