فروش سیستم رزرواسیون هتل

  • توسط operator
  • 29 سپتامبر, 2018
  • 0

سیستم رزرواسیون کامپیوتری

ظهور این سیستم ها در سال ۱۹۶۰ میلادی اتفاق افتاد. به صورتی که شرکت های هواپیمایی سیستم هایی نظیر فروش سیستم رزرواسیون هتل اقدام به فروش بلیط های خود و یا اتاق ها می کردند. به مرور زمان سیستم های رزرواسیون بیشتر و به روزتری معرفی شدند. به عنوان مثال شرکت های هواپیمایی معتبری نظیر یونایتد از سیستم آپولو یا ههواپیمایی دلتا از سیستم آمریکن سیستم سایبر استفاده کردند. سال بعد از آغاز این سیستم ها در شرکت بزرگ TWA و یونایتد طی اقدامی سیستم های خود را به هم مرتبط کردند و آغازگر به وجود آمدن سیستمی بزرگ برای فروش بلیط بودند.

استفاده از سیستم های فروش و نرم افزار رزرو هتل توانستند اثرات زیادی را در این فرآیند به وجود آوردند و کم کم گسترش یافتند و فروش سیستم رزرواسیون هتل و کرایه خودرو هم به این سیستم ها اضافه و به کار گرفته شدند. با تریپولوژی همراه باشید تا با بعضی از فروش سیستم رزرواسیون هتل معتبر در ایران آشنا شوید.

سیستم رزرواسیون فرانگر

سیستم رزرواسیون فرانگر فروش سیستم رزرواسیون هتل

از طریق این سیستم، ساده ترین راه برای رزرو کردن هتل، اتاق یا سوئیت در مقصد مورد نظرتون فراهم شده است. از مزیت ها بسیار ارزشمند آن رابط کاربری بسیار ساده است که هر کسی با داشتن حداقل اطلاعات کامپیوتری می تواند از امکانات گسترده این سیستم استفاده کند.

سیستم یکپارچه فروش پرواز و هتل این محصول، امکانات و ابزار های بسیاری دارد. شما برای رزرو هتل خود میتوانید اطلاعات کاملی از جمله امکانات هتل، نوع اتاق های هتل، قوانین استرداد و قوانین و شرایط سنی مهمانان و اطلاعات بسیار دیگری را به دست آوردید. همچنین در فروش آنلاین هتل هم ابزار هایی نظیر رزرو موقت هتل، استرداد اتاق بر اساس قوانین استرداد هتل، تغییر نوع اتاق در رزرو های قطعی و مدیریت اصلاحات فروش برای کاربران فراهم شده است.

خرید و رزرو آنلاین هتل تات

لوگو و نام شرکت تات فروش سیستم رزرواسیون هتل

فروش سیستم رزرواسیون هتل تات یک سیستم جامع و بسیار عالی و تحت وب است که علاوه بر امکان رزرو هتل، تمامی بلیط های چارتر و رزرو تور را در محیطی امن و سریع برای کاربران فراهم کرده است. شما می توانید در هر زمان و هر مکانی هتل ها، پرواز ها و تور های متفاوت را با هم مقایسه کنید و اطلاعات و گزارشات جامع و متنوعی هم از گزارشات مالی سیستم، گزارش سفارشات و دیگر گزارشات مربوط به هتل و پرواز مورد نظر خود را به صورت لحظه ای مشاهده کنید.

تمامی این کار ها را شما می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین با جزئیات کامل و با صرف کمترین زمان به راحتی از طریق سیستم تات انجام دهید.

نرم افزار فروش آنلاین هتل چارتکس

لوگو چارتکس فروش سیستم رزرواسیون هتل

نرم افزار رزور هتل چارتکس یکی دیگر فروش سیستم رزرواسیون هتل به شمار می رود که با ظاهری زیبا و رابط کاربری مناسب و حرفه ای و همچنین امنیت و سرعت بسیار بالا، محیطی حرفه ای را برای ارائه خدمت به وجود آورده است.

چارتکس امکان ررو آنلاین و آفلاین را با روش های مختلفی نظیر وب سرویس و اتاپینگ فراهم کرده است و رزرو آنلاین بیش از ۴۰۰ هتل در تمامی شهر های کشور امکان پذیر است.

رزرواسیون آنلاین مقیم

زنگ هتل و تبلت فروش سیستم رزرواسیون هتل

 سیستم رزرواسیون مقیم دارای دو بخش لوکال و آنلاین می باشد که ما در این مطلب فقط درباره بخش آنلاین آن بحث میکنیم. در طراحی این سیستم سادگی و سرعت در اولویت قرار گرفته است. اگر بخواهیم به قسمت آنلاین اشاره کنیم، باید از امکان رزرو هتل، پرواز و تور به صورت اعتباری و یا با کارت شبکه شتاب اشاره کرد. در این قسمت در عین سادگی امکانات بسیار زیادی هم گنجانده شده تا فرآیند خرید و رزرو به راحتی برای کاربران انجام گیرد.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *