نرم افزار سفر سالم

  • توسط operator
  • 31 می, 2018
  • 0

نرم افزارهای سفر سالم

نرم افزار سفر سالم

در این روزها به دلیل پیشرفت چشم گیر و قابل توجه تکنولوژی، سفر بدون تلفن همراه هوشمند تقریبا غیر قابل تصور است. در سال ۲۰۱۸ تقریبا تمامی افرادی که قصد سفر به خارج از محل زندگی خویش هستند دارای تلفن همراه هوشمند هستند و به همراه خود نرم افزار سفر سالم را دارا هستند تا بتوانند سفری سالم و بی دغدغه را تجربه کنند. با تریپولوژی همراه باشید.

قبل از پیدایش گوشی های هوشمند نیاز بود که در سفرهای جاده ای، یک کارت کاغذی به همراه داشته باشید تا بتوانید یک اتاق در هتل رزرو نمایید، در حقیقت شما نیاز به تماس با رزرواسیون هتل داشتید. و یا برای پیدا کردن یک رستوران مناسب نیاز به پرسیدن از افراد محلی داشتید تا بتوانید بهترین منطقه و رستوران را پیدا کنید. اما خوشبختانه از زمانی که گوشی های هوشمند در بین تمامی افراد وجود دارد، دیگر مسافران هیچ نگرانی برای سفر خود نخواهند داشت. و شما تمامی ابزارهایی که برای برنامه ریزی سفر به یاد ماندنی نیاز دارید و نیز نرم افزار سفر سالم در کف دست شما قرار دارد.

شما احتمالا آشنا هستید با برنامه های محبوب گوشی های هوشمند سفر که طراحی شده برای کمک به شما در رزرو پرواز و یا پیدا کردن یک محل برای خواب و یا خوردن. اما همچنین بسیاری از برنامه های دیگر شما ممکن است که از آن نشنیده باشید که برای کمک به شما در طول سفر خود را ایمن و سالم ماندن وجود دارد. در اینجا برخی از برنامه های کاربردی گوشی های هوشمند برتر برای سفر سالم اشاره می کنیم.

نرم افزار هپی کاو

نرم افزار  HappyCow یکی از بهترین نرم افزار ها برای مسافران  خارجی مخصوصا وگان خواهد بود، پیدا کردن رستوران ها در یک شهر جدید مخصوصا برای افرادی که عادت های غذایی خاص دارند را راحت می کند تا از یک چالش بزرگ به راحتی عبور کنند. HappyCow یک وب سایت و برنامه ایجاد شده و منحصرا توسط وگان ها برای کمک به مسافران گیاهخوار است که در بیش از  ۱۰،۵۰۰ شهر در سراسر جهان قرار دارد. و تنها ۳٫۹۹ دلار، باید برای مسافران که به سبک زندگی بدون گوشت و همچنین کسانی که فقط به دنبال گزینه های سالم هستند، باید داشته باشند.

نرم افزار اینترین

نرم افزار Entrain همه ی چیزهایی که برای یک سفر نیاز دارید را برای شما مدیریت می کند. خستگی، بی خوابی، و تحریک پذیری قطعا یک راه عالی برای پا زدن شروع تعطیلات بعدی و یا کسب و کار شما نیست. با استفاده از نرم افزار Entrain، کاربران گوشی های هوشمند می توانند به طور قابل توجهی پیامدهای منفی ای را که همراه با سفر در چندین منطقه زمانی می آیند کاهش دهد. این نرم افزار با تنظیم یک برنامه سفارشی عالی در طول سفر خود به تنظیم ریتم شبانه روزی شما کمک می کند.

نرم افزار TravWell

این نرم افزار به شما کمک می کند تا در هنگام سفر به خارج از کشور، سفری امن و سالم داشته باشند. این نرم افزار به گونه ای است که شما به سادگی با وارد کردن نام مکانی که قصد سفر به آن را دارید به شما اطلاعاتی از قبیل برنامه های کاربردی، توصیه های واکسن، یک چک لیست قبل از خروج و لیست بسته بندی سالم قابل تنظیم را به شما ارائه می دهد. همچنین مسافر می تواند اسناد مسافرتی خود را در این نرم افزار ذخیره کند، و آلارم هایی که لازم دارد را در آن وارد کند مانند زمان خوردن دارو ها و یا تلفن های اضطراری خاص را به برنامه بدهد تا همیشه در دسترس باشند.

نرم افزار، آیا می توانم این را بخورم(Can i eat this)

یکی دیگر از برنامه های کاربردی گوشی های هوشمند که توسط  CDC طراحی شده است، نرم افزار
آیا می توانم این را بخورم؟ است که برای کمک به مسافران جهت، جلوگیری از بیماری های مرتبط با مواد غذایی مانند اسهال مسافرتی است. کاری که کاربر پس از نصب نرم افزار باید انجام دهد آن است که کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید و به چند سوال ساده مانند چه چیزی را می خواهید برای خوردن و یا نوشیدن انتخاب کنید را پاسخ دهید. سپس برنامه به شما می گوید که آیا احتمال دارد که این نوع غذا ها برای شما خطرناک باشد یا نه، بنابراین شما می توانید در هرکجای دنیا که هستید بدانید امکان بیمار شدن شما وجود دارد یا نه.

نرم افزار پک پوینت(PackPoint)

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در زمان سفر خود به خارج از کشور، پاسپورت و یا مدارک شناسایی خود را وقتی به فرودگاه رسیدید متوجه شوید که فراموش کردید و یا حتی وسایل ضروری خود را از قلم بندازید. همچنین نوشتن یک لیست بسته بندی طولانی قبل از سفر برای هر کسی کار راحتی نیست و نیازمند و وقت و حوصله ی زیادی است. نرم افزار PackPoint یک برنامه گوشی هوشمند است که برای ایجاد این لیست برای شما طراحی شده است.  شما مقصد خود را وارد می کنید، تاریخ هایی که دور می شوید و آنچه شما در حال انجام آن هستید (کار، ساحل، عکاسی، و غیره) و برنامه یک لیست بسته بندی سفارشی را به شما ارائه می دهد. بهترین قسمت نرم افزار  PackPoint آن است که،  پیش بینی های آب و هوایی را نیز در نظر می گیرد.

با تریپولوژی همراه باشید تا بهترین نرم افزار های سفر سالم را به شما معرفی کنیم، تا سفری دور از دغدغه و آرام را تجربه کنید.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *