اپلیکیشن همسفر نرم افزار ایرانگردی ساده و کاربردی

  • توسط تریپولوژی
  • 11 آوریل, 2019
  • 0

لازمه‌ی هر سفری به شهر و کشوری جدید آن است که ابتدا با آن شهر یا کشور آشنا شوید و مناظر دیدنی و اماکن گردشگری آن را بشناسید. به همین منظور امروزه نرم‌افزارهایی تهیه و تولید شده‌اند که این امکان را برای کاربران فراهم می‌کنند که اماکن مختلف هر جایی را بشناسند و قبل از سفر برای دیدن آن‌ها برنامه ریزی کنند. اپلیکیشن همسفر یک نرم‌افزار موبایل رایگان است که به معرفی شهرهای ایران پرداخته است تا کمکی به آشنایی توریست‌ها و گردشگران ایرانی در زمینه‌ی آشنایی با اماکن هر شهر یا استان در ایران کرده باشد. در تریپولوژی ما به بررسی اپلیکیشن سفر خارجی نیز پرداخته‌ایم که می‌توانید آن را مطالعه نمایید. همراه ما باشید تا به معرفی و بررسی کاربردهای این اپلیکیشن بپردازیم.

اپلیکیشن همسفر همیشه همراه

اپلیکیشن همسفر همیشه همراه سفر

راهنمای استفاده از برنامه و چند بخش کاربردی آن

ابتدا برای استفاده از برنامه، در منوی آن باید در قسمت انتخاب شهر، مقصد مورد نظر خود را انتخاب نمایید. سپس در صفحه‌ی اصلی برای شما دسته بندی مراکز نمایان می‌شوند. در هر دسته با انتخاب هر مکان توضیحاتی مختصر و مفید درباره‌ی آن مکان به همراه چند تصویر از آن برای شما نوشته شده است که می‌تواند راهنمای خوبی در سفر باشد. همچنین در نقشه‌ای که زیر این توضیحات وجود دارد، مکان دقیق آن منطقه در شهر برای شما آورده شده است. در قسمت خدمات گردشگری برنامه می‌توانید هرکدام از هتل‌ها یا حتی آژانس‌های مسافرتی هر شهر را بیابید. همچنین در قسمت خدمات اضطراری تمامی مکان‌های مانند بیمارستان‌ها، پارک‌ها، مساجد و… نمایش داده شده است.

نرم افزار ایرانگردی آسان!

در برنامه به دلیل گستردگی جاذبه‌های ایران، این امکان برای کاربران هر منطقه وجود دارد تا در مورد جاذبه‌های نزدیک و اطراف خود که چندان شناخته شده نیستند، مطالب و عکس‌های جدید به آن اضافه کنند. این امر به گردشگران کمک می‌کند تا علاوه بر بازدید از اماکن معروف، بتوانند از مناطق بکر و دست نخورده‌ی ایران هم دیدن کنند که خود به تقویت صنعت گردشگری در ایران کمک بسزایی می‌کند.

از تهران تا هرجای ایران با همسفر

اپلیکیشن همسفر یک برنامه‌ی کاربردی سفر مفید است. زیرا تقریبا به معرفی تمامی اماکن گردشگری ایران در خود پرداخته است. علاوه بر آن، از نگرانی‌های کاربران درباره‌ی محل اقامت، خورد و خوراک و… نیز می‌کاهد. اگر تصمیم به گشتن در ایران گرفته‌اید و نمی‌دانید از کجا باید آغاز کنید یا کجاها را برای گشتن در سفر انتخاب کنید، این برنامه حتما یک راهنما و همراه سفر مناسب برای شما خواهد بود که می‌توانید در هر مکان از آن استفاده کنید.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *