نرم افزار راهنمای رستوران های حلال در جام جهانی روسیه

  • توسط operator
  • 21 ژوئن, 2018
  • 0

نرم افزار راهنمای رستوران های حلال در جام جهانی روسیه

با شروع رقابت های حساس و نفس گیر جام جهانی فوتبال در روسیه، بدون شک تعداد زیادی از مسلمانان نیز به این کشور برای دیدن بازی ها و یا حتی بازی کردن در تیم های مختلف کشورهای مسلمان و غیر مسلمان سفر می کنند. با تریپولوژی همراه باشید تا بهترین نرم افزار راهنمای رستوران های حلال در جام جهانی روسیه را به راحتی به شما معرفی کنیم.

نرم افزار راهنمای رستوران های حلال در جام جهانی روسیه

نرم افزار Crave Halal

انتظار میرود که بیش از صد هزار طرفدار مسلمان مسافر در این فستیوال ورزشی حضور داشته باشند، که از هفت کشور مسلمان شرکت کننده در جام جهانی ۲۰۱۸ در روسیه نیز هستند. برنامه رستوران محبوب Crave Halal مخصوص گوشی های آیفون به تازگی ساخته شده است، تا طرفداران مسلمان کشورهای مختلف دنیا، بهترین رستوران های حلال در مجاورت سالن های برگزار کننده این جام را به راحتی پیدا کنند.

در واقع این نرم افزار سفر به روسیه برای جام جهانی ۲۰۱۸ FIFA را برای افرادی که دارای گوشی همراه آیفون هستند را راحت تر می کند.  این برنامه محبوب آیفون قبلا توسط بسیاری از این طرفداران استفاده شده است. برای پیدا کردن رستوران هایی که گوشت حلال را در مناطقی که در آن بازی های جام جهانی برگزار می شود، استفاده می شود.

تب ۲۰۱۸ FIFA در سراسر جهان برای فوتبال دوستان متعصب گسترش یافته است. جام جهانی امسال شامل هفت شرکت کننده مسلمان اکثریت از جمله عربستان سعودی، مصر، مراکش، ایران، تونس، سنگال و نیجریه است. فیفا در جریان این مسابقات، ماهانه حدود ۱۰۰ هزار طرفدار مسلمان از این کشورها را  در روسیه تخمین زده است.

جمعیت مسلمانان روسیه سی میلیون است و انتظار می رود که Crave Halal در این کشور حتی پس از جام جهانی هم موفق باشد. در مرحله اول، آنها حدود ۲۰۰ رستوران حلال را به طرفداران فوتبال در نزدیکی ورزشگاه های جام جهانی شناسایی و معرفی کردند.

Crave Halal در ماه ژوئیه ۲۰۱۷ شروع به کار کرد و در میان مسلمانان در ایالات متحده، کانادا و کره جنوبی، با بیش از پانزده هزار رستوران رستوران حلال، نام آشنا بوده است.

ویژگی های نرم افزار Crave Halal

برخی از مهمترین ویژگی های این برنامه عبارتند از: وضعیت حلال بودن رستوران به صورت دستی برای کاربران قابل مشاهده است. پایگاه داده به طور مرتب به روز می شود تا شامل رستوران های بیشتر شود. یکی دیگر از ویژگی های آن است که جزئیات دقیق رستوران شامل وب سایت، منو، ساعت های کاری و نمایش نقشه رستوران های حلال در این نزدیکی هست، نمایش می دهد.

“پیدا کردن رستوران های خوب حلال اغلب می تواند یک نگرانی بزرگ برای طرفداران مسلمان مسافرتی باشد. به همین دلیل است که ما Crave Halal را در روسیه درست قبل از جام جهانی ۲۰۱۸ راه اندازی کردیم “، یک سخنگوی ارشد شرکت Crave Halal می گوید:” ما امیدواریم که برنامه ما به این طرفداران کمک کند همه نگرانی ها را در مورد یافتن نوع غذایی مناسب و لذت بردن از جام جهانی به طور کامل برطرف شود. ”

با تریپولوژی همراه باشید تا بتوانید بهترین نرم افزار گردشگری جهان برای سفر به کشورهای مختلف دنیا را بیشتر بشناسید و سفری خوب را برای خود رقم بزنید.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *