معرفی و بررسی نرم افزار گردشگری گیلان

  • توسط operator
  • 6 نوامبر, 2018
  • 0

شمال ایران همیشه یکی از پرطرفدار ترین و توریستی ترین مناطق ایران بوده است. شهر هایی مانند رامسر، بابل و ماسوله جزو شهر هایی هستند که بیشتر مسافران اغلب به این نقاط می روند. ولی شمال ایران به خصوص استان گیلان پر است از مناطق بکر و طبیعی که کمتر کسی آن ها را می شناسد و به این مناطق سفر کرده است. به همین دلیل چندین نرم افزار گردشگری گیلان به وجود آمده اند که هدفشان معرفی این مناطق و انتقال و شناساندن فرهنگ و آداب رسوم زیبا و غنی گیلان به سایر افراد بوده است. با تریپولوژی همراه باشید تا به نقد و معرفی تعدادی از نرم افزار گردشگری گیلان بپردازیم.

نرم افزار استان گیلان

معرفی و بررسی نرم افزار گردشگری گیلان

این اپ راهنمای سفر اطلاعات کاربردی بسیار خوبی را در خصوص استان گیلان، راهنمای اقامت، غذا ها و نوشیدنی های محلی و جاذبه های گردشگری و بکر گیلان به کاربران خود می دهد. با استفاده از نقشه ای که در اپلیکیشن سفر قرار گرفته است، می توانید به راحتی تمامی مکان ها تفریحی و گردشگری را ببینید و آن ها را مسیر یابی کنید.

تمامی مکان ها با اطلاعاتی دقیق و عکس هایی با کیفیت بر روی اپ قرار گرفته است و در مورد آن ها نظرات کاربران را بخوانید. با عضویت در شبکه اجتماعی گردشگران این نرم افزار گردشگری گیلان به تعامل و صحبت با کاربران بپردازید و از تجربیات سفر آن ها کمال استفاده را ببرید. این نرم افزار با این که تحت وب است و برای استفاده از به روز ترین اطلاعات باید به اینترنت متصل باشید اما در حالت آفلاین هم می توانید از اطلاعاتی که قبلا لود شده است استفاده کنید. قابلیت مثبت دیگر که نرم افزار استان گیلان دارد امکان دیدن آخرین اطلاعات آب و هوایی درباره ی شهر ها و جاهای مختلف گیلان است. به علاوه عکس ها و اطلاعات به دست آمده از سفر خود را می توانید بر روی نرم افزار آپلود کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقاط گردشگری سفر به شمال

معرفی و بررسی نرم افزار گردشگری گیلان

از جامع ترین و کامل ترین نرم افزار گردشگری گیلان که به معرفی نقاط دیدنی استان گیلان، هتل ها و اقامت ها و غذا ها و آداب و رسوم گیلکی پرداخته است و سعی کرده است تا هیچ چیز را از قلم نندازد و به کاربران خود اطلاعات دقیق و کاملی بدهد. در این اپ سفر بیش از دو هزار عکس با کیفیت از زیبا ترین مناطق گیلان قرار داده شده است. بر خلاف این که حجم منابع و محتوا در این اپلیکشین زیاد است اما حجم کمی دارد و از خوبی های آن به شمار می رود.

رابط کاربری و طراحی بسیار زیبایی که دارد باعث شده است تا فرد در استفاده از این نرم افزار مشکلی نداشته باشد. مطالبی که نوشته شده است را می توانید به راحتی با دیگران به اشتراک بگذارید و همچنین مناطق مورد نظر خود را جستجو کنید و اطلاعات کاملی را در مورد هر کدام از آن ها به دست آورید.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *