اپلیکیشن فلامینگو و تجربه سفرهای خاطره انگیز

  • توسط تریپولوژی
  • 26 می, 2019
  • 0

با گسترش شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاری تجربیات و علاقه‌ها و سلیقه‌ها برای کاربران بسیار آسان تر شده است. مردم به صورت مستقیم با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند و نظرات و پیشنهادات خود را به یکدیگر منتقل می‌کنند. این امر سبب شده تا حتی بسیاری از تصمیم گیری‌های روزمره ما دست خوش تاثیراتی شود که از این ارتباطات می‌گیریم. اپلیکیشن فلامینگو در خود از همین فرایند استفاده نموده و بستری را جهت تبادل نظر و اطلاعات برای سفر به مناطق مختلف فراهم کرده است تا این ارتباط همگانی به بهترین شکل در میان کاربران ظاهر شود. امروز در تریپولوژی فلامینگو را برای شما مورد بررسی قرار می‌دهیم تا با محیط کلی برنامه و نحوه عملکرد آن آشنا شوید و در سفرهای لذت بخش خود از آن استفاده نمایید. در سایت ما نیز می‌توانید با برترین نرم افزارهای گردشگری و توریسم آشنا شوید.

اطلاعات خود را قبل از سفر با اپلیکیشن فلامینگو کامل کنید

فلامینگو نرم افزاری بسیار کم حجم است و و هنگام استفاده هم سریع و روان کار می‌کند. شاید رابط کاربری آن چندان نتواند نظرتان را جلب کند، ولی کارایی آن حتما این کار را انجام می‌دهد. از طراحی نرم افزار می‌توان دریافت که تمرکز اصلی آن بر روی ایجاد ارتباطی گسترده میان کاربران برای استفاده از تجربیات یکدیگر بوده است. شما قادرید تا با تمامی کسانی که برنامه را استفاده می‌کنند ارتباط برقرار کنید و در صورتی که با فردی مکانی مشترک را برای سفر انتخاب نموده‌اید از تجربیاتشان در آن سفر استفاده کنید. همچنین می‌توانید تجربیات خود را هم در اختیار دیگران بگذارید و آن‌ها را در مورد مقصد مورد نظرشان راهنمایی نمایید. در فلامینگو قشم، کیش، شیراز و تمامی شهرها و جزیره‌های کوچک و بزرگ ایران را خواهید یافت. برای استفاده از اپلیکیشن فلامینگو هم در ابتدا باید ثبت نام خود را را انجام دهید و شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا از صحت وجود شما اطمینان حاصل شود.

مشاور همراه در اپلیکیشن فلامینگو

کاربرد‌های فلامینگو

صفحه اصلی در طراحی این اپلیکیشن با عنوان صحفه گشت و گذار در اختیار شما قرار گرفته شده است. تمامی نظرات و پیشنهادات دیگر کسانی که از برنامه استفاده می‌کنند در این صفحه وجود دارد. امکان اشتراک گذاری این متون در سایر شبکه‌های مجازی اجتماعی برای شما تعبیه شده است. اگرهم قصدتان این باشد که تجربیات سفر خود را در اختیار دیگران قرار دهید می‌توانید با انتخاب گزینه افزودن این کار را انجام دهید. فلامینگو به شما مکان‌های جدید را معرفی می‌کند، امکان دنبال کردن آن مکان‌ها را به شما می‌دهد، بین شما و دیگر کاربران ارتباط ایجاد می‌کند و اجازه می‌دهد تا فعالیت‌های دیگران را دنبال کنید، مراکز تفریحی و اماکن توریسیتی را به شما معرفی می‌کند و… .

اپلیکیشن کاربردی سفر فلامینگو

از بخش‌های کاربردی دیگر برنامه می‌توان بخش فعالیت‌ها را نام برد که به شما فعالیت‌های کسانی که دنبال می‌کنید را نشان می‌دهند. قسمت مشاور همراه هم با استفاده از مکان‌ یاب تلفن همراهتان به شما اماکن جذاب اطراف را روی نقشه نشان می‌دهد. در بخش پروفایل هم تمامی فعالیت‌های شما در فلامینگو ذخیره شده و به شما نمایش داده می‌شود.

اپلیکیشن فلامینگو برای شروع یک سفر عالی

بهترین راه برای شناخت هر مکان همواره مشورت با دیگران است. چون تجربه واقعی خود را به شما انتقال می‌دهند. فیلم و عکس هرچقدر هم که واقعی باشند بازهم جنبه زیبایی گرایی و تبلیغاتی دارند و به اندازه یک تجربه فردی اعتبار ندارند. در نگاهی کلی نمی‌توان این برنامه را جزو نرم افزارهای گردشگری و توریسم به حساب آورد. این برنامه بیشتر به یک شبکه اجتماعی شباهت دارد، اما به شیوه‌ای تخصصی تر کاربران خاص خود را جذب نموده و برایشان کاملا کاربردی ارزیابی می‌گردد. اگر مایلیید تا برای برنامه ریزی سفر خود از تجربیات کسانی که قبلا به مقصد شما سفر کرده‌اند استفاده کنید، فلامینگو را برای خود نصب کنید.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *