اپلیکیشن و سایت فرانگر مکانی برای خدمات گردشگری

  • توسط تریپولوژی
  • 17 آوریل, 2019
  • 0

امروزه در اینترنت سایت‌ها و اپلیکیشن‌های بسیاری هستند که خدمات رزرواسیون بلیط‌، هتل و دیگر خدمات را انجام می‌دهند. اما به ندرت سایتی پیدا می‌شود که تمامی امکانات و خدمات این چنینی را در بر داشته باشد. اپلیکیشن و سایت فرانگر یک مجموعه‌ی کامل برای معرفی آژانس‌ها ونرم‌افزارهای خدمات صنعتی گردشگری است. در این قسمت قصد داریم تا به معرفی این سایت و اپلیکیشن جامع و کامل بپردازیم و بخش‌هایی از این سیستم را بررسی نماییم. در تریپولوژی همراه ما باشید.

صفحه نخست سایت فرانگر

چه چیزی در اپلیکیشن و سایت فرانگر معرفی می‌شود؟

در این مجموعه توضیحاتی درباره‌ی خود شرکت آورده و به معرفی آن پرداخته شده است. در کنار آن معرفی‌هایی کوتاه در مورد اغلب شرکت‌های حمل و نقل و خدمات گردشگری به همراه دسترسی مستقیم به سایت آن‌ها آورده شده است. همچنین این سامانه به معرفی سیستم‌ها و نرم‌افزارهای خدماتی مانند خرید بلیط و رزرو هتل پرداخته است. این شرکت با هدف تهیه و تولید برنامه‌های خدماتی برای صنعت گردشگری ایران، در زمینه‌ی طراحی و توسعه‌ی این نرم‌افزارها فعالیت می‌کنند. در پایین برخی از ویژگی‌های سایت و اپلیکیشن را معرفی خواهیم کرد.

سایت فرانگر

در نوار بالای سایت تقریبا تمامی دسترسی‌ها به بخش‌های مختلف سایت آورده شده است. در بخش فرانگر در مورد خود این شرکت و فعالیت‌هایی که تاکنون انجام داده یا به ثبت رسانده، توضیحاتی کامل و جامع قرار گرفته شده است. در بخش محصولات تمامی برنامه‌ها و نرم‌افزارهای معرفی یا تولید شده توسط خود شرکت آورده شده که در دسته بندی‌هایی مانند سیستم‌های ایرلاینی یا محصولات پرفروش و… تقسیم شده‌اند.

در قسمت اطلاع رسانی، تمامی دوره‌های مربوط به رویدادها، نمایشگاه‌ها و دوره‌های آموزشی در موسسات مربوطه و دیگر اخبار مرتبط با مجموعه وجود دارد.

در این سایت تمامی اطلاعات مربوط به معرفی نرم‌افزارها و سیستم‌های مختلف صنعت گردشگری و اطلاعات عمومی ایرلاین‌ها و نرم‌افزارهای مورد نیاز خود را خواهید یافت. کاریابی فراکار نیز تمامی مشاغل مرتبط و موجود را بر اساس دو دسته‌ی کارجو و کارفرما به شما نمایش می‌دهد.

در صفحه‌ی اصلی سایت نیز در بخش‌ سامانه‌های کاریابی امکان ثبت آگهی، ساخت رزومه و مشاهده‌ی فرصت‌های شغلی برای شما وجود دارد. در قسمت میانی سایت سامانه‌های فروش و رزرو آنلاین بلیط تعریف شده و در بخش انتهایی سایت نیز آخرین آگهی‌های استخدام و جدیدترین بخشنامه‌های صنعت هوانوردی و گردشگری آورده شده است.

اپلیکیشن فرانگر

اپلیکیشن فرانگر

این اپلیکیشن اندرویدی رایگان از طریق ورود به سایت فرانگر یا کافه بازار قابل دانلود است. می‌توان گفت که کاربران این برنامه بیشتر مدیر ایرلاین‌ها و یا کارمندان آن‌ها می‌باشند. چرا که کاربرد آن برای مطلع شدن از آخرین بخشنامه‌های جدید که شامل آخرین نرخ‌ها، مسیرهای جدید و… در این اپلیکیشن گنجانده شده است.

در این برنامه شما امکان انتخاب هر بخشنامه و چاپ آن‌ها، لیست کردن، دسته بندی حتی بر اساس فیلترهای عمومی، به اشتراک گذاری، جست و جوی بخشنامه‌های قدیمی و… را دارید. در کنار این همه امکانات در زمینه‌ی خاص خود، برنامه طوری طراحی شده است که با رابط کاربری ساده، با اینترنت‌های نه چندان پرسرعت هم بازدهی بالایی دارد. همچنین مانند فضا و کارایی اپلیکیشن، کانالی در تلگرام برای فرانگر درنظر گرفته شده است که امکانات مشابه اپلیکیشن را دارد. البته این برنامه به تازگی تولید شده است و حتما در آینده امکانات جدیدی برای آن در نظر گرفته خواهد شد.

جمع بندی

با استفاده از اپلیکیشن و سایت فرانگر شما می‌توانید همیشه در زمینه‌ی اخبار واطلاعات مربوط به صنعت هوایی و گردشگری به روز باشید. این مجموعه همواره در صدد آسان سازی مشکلات مربوط به خطوط حمل و نقل هواپیمایی و فرودگاه‌ها می‌باشد که تا کنون در این مسیر نیز موفق بوده است. در کل اگر با خطوط هوایی و نرم‌افزار رزرو بلیط آشنایی ندارید یا به واسطه‌ی شغلتان باید همواره از نظر اطلاعاتی به روز باشید، سیستم فرانگر کمک شایانی می‌تواند به شما ارائه دهد.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *