سایت فدک | معرفی سامانه آنلاین شرکت حمل و نقل ریلی

  • توسط تریپولوژی
  • 30 مارس, 2019
  • 0

خطوط حمل و نقل ریلی ایران از زمان ساخت تاکنون همواره آماده‌ی ارائه خدمات به مردم بوده است. در این جهت شرکت‌های حمل و نقل زیادی نیز تاسیس شد تا کیفیت ارائه‌ی این خدمات را بهتر و بهتر کنند. یکی از شرکت‌های تازه تاسیس در این زمینه قطار فدک می‌باشد. این شرکت چند سالی است که شروع به فعالیت کرده و با قطارهای پنج ستاره‌ی خود، گروه خاصی از مسافران را هدف خدمت رسانی خود قرار داده است. در ادامه قصد داریم تا به معرفی این شرکت، سایت فدک و سیستم رزرو بلیت آنلاین آن بپردازیم. با تریپولوژی همراه باشید.

علل تاسیس قطار فدک در خطوط ریلی ایران

fadaktrains.com

همانطور که گفتیم، سایت فدک خدمات خود را در قطارهای پنج ستاره ارائه می‌دهد. این شرکت در واقع برای مسافرانی تاسیس شده است که علاقه‌ای به پروازهای داخلی ندارند یا اصلا علاقه‌ای به پرواز ندارند و ترجیح می‌دهند هزینه‌ی مشابه یک پرواز داخلی بپردازند اما روی زمین از سفر خود لذت ببرند. قطارهای این شرکت قادرند تا حسی مشابه یا حتی بهتر از یک پرواز خوب را به مسافران خود القا کنند. امکاناتی از جمله سرو انواع نوشیدنی داخل کوپه، مهمانداران مجرب، استفاده از اینترنت داخلی قطار و… را به همراه دارند. تمامی قطارهای این شرکت در پنج سطح ویژه، بیزینس، اکونومی، عصرانه و تور قطار با هتل در اختیار شما هستند.

معرفی سایت فدک

رزرو بلیت قطار  فدک

با ورود به قسمت خانه در سایت فدک، شما تقریبا به تمامی قسمت‌ها دسترسی دارید. در بالای سایت نواری جهت نشان دادن بلیت‌های مورد علاقه‌ی شما وجود دارد. تنها کافی است اطلاعات مورد نظر خود را در بخش‌های مربوطه پر کنید و کلید جستجو را فشار دهید. پس از آن هر نمونه از سطوح خدماتی قطار فدک که ظرفیت داشته باشند برای شما نمایش داده می‌شوند و شما با انتخاب بلیت مورد نظر وارد بخش اطلاعات مهمان می‌شوید. با پر کردن بخش‌های اطلاعات شخصی به صفحه پرداخت و در نهایت خرید بلیت هدایت می‌شوید.

خرید بلیت فدک

بخش‌‌های کاربردی سایت فدک

می‌توان گفت کاربردی ترین بخش سایت، بخش معرفی قطارهای فدک می‌باشد. این بخش شامل قسمت‌ مسیرها و زمان‌های حرکت، سطوح خدمات، قطار با هتل، کترینگ و کاکنان می‌باشد.

  • در قسمت مسیرها و زمان‌های حرکت، جدولی از مسیرها و زمان بندی‌ حرکت قطارهای این شرکت وجود دارد که می‌توانید قبل از خرید بلیت نگاهی به آن بیاندازید. لازم به ذکر است که بیشتر مسیرهای مبدا یا مقصد قطار فدک مشهد مقدس می‌باشد.
  • در قسمت سطوح خدمات، انواع قطارهای این شرکت به همراه امکاناتی که در اختیار مسافران قرار می‌دهند توضیح داده شده‌ است. تمامی قطارها در هر سطحی از خدمات به صورت پنج ستاره ارائه می‌شوند و بسته نوع قطاری که انتخاب می‌کنید این خدمات در بهترین حالت خدمات ارائه می‌شوند.
  • در قسمت قطار با هتل توضیحاتی جامع در باره‌ی تورهای با قطار شرکت فدک وجود دارد که خواندن آن جالب توجه است. همچنین نحوه‌ی رزرو این نوع بلیت‌ها نیز در این قسمت توضیح داده شده است.
  • قسمت‌های کترینگ و کارکنان نیز هرکدام توضیحات خاص و مربوط به خود را جهت آشنایی بیشتر با نوع و نحوه‌ی خدمات این شرکت در بردارند.

بخش‌های پشتیبانی و تماس در این سایت موجود هستند تا مشتریان نزدیک تر و مستقیم‌ تر با این شرکت در تماس باشند. همچنین سایت شرکت فدک دارای یک اپلیکیشن کاربردی می‌باشد که می‌توانید آن را از طریق سایت دانلود کنید. امکانات اپلیکیشن نیز همانند امکانات سایت است و در واقع هرآنچه در سایت وجود دارد در برنامه‌ی آن نیز موجود است.

شرکت حمل و نقل ریلی فدک همواره هدفی مشخص درزمینه ایجاد آرامش و رفاه مسافران را دنبال نموده است. امکان رزرواسیون آنلاین آسان و کاربردی و اپلیکیشن این شرکت در کنار امکانات بی نظیر قطارهای آن هر مسافری را مجاب می‌کند تا حداقل یک بار با این شرکت همسفر شود و رفاه را به سبک آن در سفر خود تجربه کند.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *