معرفی و بررسی نرم افزار دنگ سفر اندروید

  • توسط operator
  • 7 مارس, 2019
  • 0
معرفی نرم افزار دنگ سفر

همه ما میدونیم که سفر کردن به صورت گروهی حال و هوای دیگه ای داره. مخصوصا اگه افرادی که باهاشون به سفر میریم پایه و باحال باشن. اما مشکلی که خیلی وقتا وجود داره اینه که کی هزینه ها رو حساب کنه. یا به اصطلاح کی مادر خرج بشه. وقتی صحبت سر این مسئله خیلی حساس میشه همه از هر طریقی که بلد باشن سعی می کنن که از زیر بار مسئولیت این کار بیرون بیان. ولی مهم نیست. نرم افزار دنگ سفر اندروید طراحی شده برای همین کار. با تریپولوژِی تو این مطلب همراه باشین تا به معرفی یکی دیگه از کاربردی ترین نرم افزار سفر اندروید بپردازیم.

خیلی حس بدیه وقتی همه مشغول تفریح و گردش در سفر هستن و شما به عنوان مادر خرج باید دنبال خرید وسایل و حساب کردن خرج های سفر باشین. ولی با کمک دنگ سفر دیگه لازم به انجام دادن اینجور کار ها نیست. کافیه که همسفر های خودتون رو تو این اپ تعریف و هزینه های به وجود اومده رو هم وارد کنین. بقیه کار ها رو بسپرین به این نرم افزار سفر اندروید تا هزینه ها رو برای هر فردی محاسبه کنه.

البته نرم افزار دنگ سفر اندروید فقط به درد سفر نمی خوره. هر کار گروهی که داشته باشین و نیاز باشه به حساب و کتاب، براتون به راحتی این نرم افزار انجام میده. مثل دخل و خرج تو زندگی های دانشجویی و یا افرادی که با هم در یک خونه زندگی می کنن.

ویژگی ها و شرایط پیش بینی و تعریف شده ای که در دنگ سفر هست، اصلی ترین نکته مثبتش به حساب میاد. به علاوه به صورت کاملا رایگان هم می تونین از تمامی این امکانات استفاده کنین. مثلا فرض کنین که به یک رستوران رفتین و میخواین غذا سفارش بدین. می تونین مشخص کنین که هزینه برای همه به طور مساوی بین همسفراتون تقسیم بشه یا نه. یا اگه کسی غذای گرون تر و یا ارزون تر سفارش داد به راحتی این امکان فراهم شده و هر کس به اندازه ای که خرج غذاش شده به حسابش نوشته میشه.

امکان باز و بسته کردن حساب افرادی که در نرم افزار تعریف کردین هم هست تا اگه یکی از همسفراتون بین راه ازتون جدا شد، از اون جا به بعد هزینه ای براش محاسبه نشه و همونجا حسابش بسته بشه. به هر واحد پولی هم که خواستین می تونین هزینه ها رو تعریف کنین تا اگه سفرتون به یک کشور خارجی بود دیگه مشکلی وجود نداشته باشه.

گرافیک زیبا و کارایی و راحتی در استفاده از دنگ سفر باعث شده تا هر کسی که آشنایی و توانایی زیادی در استفاده از اپلیکیشن های مختلف رو نداشته باشه، به راحتی کارهاشو انجام بده.

خلاصه اینکه با این نرم افزار دنگ سفر اندروید ، فقط به فکر تفریح و گشت و گذار باشین و حساب کتاب سفر رو بسپارین به دنگ سفر. در نهایت هم کلیه خرج و مخارج رو با تمام جزئیات می تونین برای افرادی که حساب تعریف کردین، پیامک کنین و به اطلاعشون برسونین.

دانلود نرم افزار دنگ سفر برای اندروید

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *