سایت خرید بلیط هواپیما معتبر

  • توسط operator
  • 3 اکتبر, 2018
  • 0

رزرو رایگان بلیط هواپیما

تا پیش از به وجود آمدن سایت خرید بلیط و گسترش آن ها، فروش تمامی بلیط های هواپیما به طور مستقیم از طریق دفاتر ایرلاین ها و یا آژانس های مسافرتی فعال دارای مجور صورت می گرفت. اما در سال های اخیر با توجه به رشد سیستم رزرو بلیط، بخش قابل توجهی از بازار به این سیستم ها اختصاص پیدا کرد. با ترپولوژی همراه باشید.

در کنار سایت خرید بلیط که کار خود را به درستی و در چارچوب قوانین تعیین شده انجام می دهند و مجوز هم دارند، سایت های بسیاری هم هستند که با وجود نداشتن مجوز رسمی کار انجام می دهند و برای مسافران مشکلات بسیارزیادی را به وجود آورده اند. این مشکل به یکی از دغدغه های اضلی صنعت هواپیمایی کشور در سال های اخیر تبدیل شده است.

طبق گفته دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی، مسافران برای اطمینان خاطر از قطعی و معتبر بودن بیلز پرواز هایشان، آن ها را به طور مستقیم از ایرلاین ها خریداری کنند. تا هم بلیط را با قیمت واقعی و اعلام شده ایرلاین خریداری کنند و هم از صحت اطلاعات پروازی بلیط خود اطمینان داشته باشند. همچنین شما می توانید با مراجعه به سایت سازمان هواپیمایی کشور نسبت به آخرین وضعیت مجوز آزانس های هواپیمایی آگاهی پیدا کنید.

ویژگی های سایت خرید بلیط

سایت های خرید بلیط که دارای اعتبار و مجوز هستند ویژگی های مشخصی دارند که هرکسی می تواند آن ها را تشخیص دهد.

این سایت ها باید:

  • به طور لحظه ای و آنلاین به روزرسانی شوند و قیمت های اعلام شده توسط ایر لاین ها را در وب سایت خود قرار دهند.
  • این سایت ها و درگاه ها باید دارای نماد الکترونیکی و ساماندهی باشند و نسبت به ارائه بهترین و باکیفیت ترین ها متعهد باشند.
  • یک تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته هم باید برخوردار باشند تا در صورت هرگونه بروز مشکل آن را رفع کنند.

مشکلات سیستم های رزرو نامعتبر

خرید از یک منبع نا معتبر می تواند مشکلات زیادی را به وجود آورد. اول از همه قیمت های گران و غیر واقعی است که توسط این سایت ها به مسافران ارائه می شود. با وجود اینکه این روز ها نوسان های زیادی در قیمت ها مشاهده هستیم اما باید قیمت ها در سایت خرید بلیط معتبر به صورت لحظه ای به روز رسانی شود و یا این که ارزان ترین بلیط های موجود را به شما معرفی کنند.

مشکل دیگر عدم هماهنگی بلیط خریداری شده در هنگام خرید و هنگام پرواز است. اگر از یک منبع نامعتبر خرید کنید امکان دارد که اطلاعات و امکاناتی را که به شما وعده داده باشند صحت نداشته باشد و زمانی متوجه خواهید شد که هم هزینه بلیط پرداخت کرده است و هم پرواز را از دست داده اید. در نهایت هم هیچ گونه پشتیبانی و خدمات کافی و مطلوب هم توسط فروشنده به شما ارائه نخواهد شد.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *