بررسی کاروانرو نرم افزار تحت وب سفر اشتراکی

  • توسط تریپولوژی
  • 22 اکتبر, 2019
  • 0

ترافیک در کلان شهرها مهم ترین عامل ایجاد آلودگی هوا و آلودگی‌های صوتی و… است. استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی هم با اینکه راه موثری در کاهش این آلودگی‌هاست، اما استفاده از آن‌ها همیشه و همه وقت ممکن نیست. سفر دائم هم با ماشین‌های عمومی مشکلاتی همچون عدم دسترسی و یا ماندن در ترافیک را علاوه بر هزینه های بسیار بالا به همراه دارد. با تریپولوژی در نقد و بررسی کاروانرو نرم افزار تحت وب یافتن سفر اشتراکی همراه شوید تا بدانید چگونه با هزینه بسیار پایین در شهر سفر کنید و در کاهش آلودگی ها سهیم باشید.

سفر اشتراکی با نرم افزار کاروانرو

در کاروانرو با هم مسیر خود سفر کنید

پس از شروع موفق و ادامه فعالیت نرم افزارهای تاکسی اینترنتی آنلاین مانند اسنپ و مشابه‌ آن ها در خارج از کشور، ایده جدید سفر اشتراکی مطرح شد تا مشکل حمل و نقل به خصوص در شهرهای بزرگ آسان‌تر شود. تاکسی های اینترنتی با این فرضیه که هم قیمت مناسب داشته باشند و هم خدمات با کیفیت تری ارائه دهند دست به کار شدند. اما برنامه های سفر اشتراکی مانند الزاما تمام تمرکز فعالیت خود را بر روی کاهش هزینه سفرهای درون شهری گذاشته‌اند. با این برنامه ها حتی هزینه‌ای کمتر از هزینه سفر با تاکسی‌های آنلاین پرداخت خواهید کرد.

اپلیکیشن همسفریاب

در سفرهای ما این واقعیت کمتر در نظر گرفته می‌شود که به ازای هر پنج ظرفیت یک ماشین، تنها یک ظرفیت آن پر می‌شود. حال تصور کنید هر چهرا راننده در یک ماشین بنشینند و دقیقا به همان جایی که می‌خواهند بروند و از هزینه ای که خود صرف بنزین و خرابی های ماشینشان می‌کنند هم هزینه‌ای کمتر پرداخت کنند. این یعنی چهار برابر ترافیک و آلودگی کمتر. مکانیسم کلی برنامه های سفر اشتراکی به این صورت است که شما با هم مسیرهای خود ارتباط می‌گیرید و جالب تر این که هم می‌توانید از وسایل نقلیه آن ها استفاده کنید و هم در صورت تمایل وسیله نقلی خود را در اختیار آن‌ها قرار دهید. در نهایت هم مبلغی بابت آن سفر پرداخت یا دریافت کنید.

با کاروانرو هر نفر یک تاکسی اینترنتی بین شهری

همسفریاب کاروانرو

برای شروع در ابتدایی ترین بخش، باید در وبسایت ثبت نام کنید. لازم به ذکر است که تمام فرایند در داخل سایت و در قالب یک نرم ازار تحت وب انجام می‌شود و اپ مجزایی برای کاروانرو وجود ندارد. در این وب سایت می‌توانید به دو شکل مختلف دیده شوید. یکی در قالب مسافر و دیگری در قالب راننده.

اگر مسافر باشید تنها کافیست تا مبدا و مقصد خود را وارد کنید و پیشنهاد رانندگان مختلف را ببینید و ماشین مورد نظر خود را با بهترین قیمت انتخاب کنید. اگر هم راننده باشید علاوه بر انتخاب مبدا و مقصد، مشخصات خود و خودروی خود را به همراه مبلغ پیشنهادی خود برای سفر وارد کنید تا دیگر مسافران از حضور شما مطل شوند و پیشنهاد شما را مشاهده نمایند. به همین راحتی می‌توانید با همشهریان نزدیک خود همسفر شده و هزینه سفر خود را تا حد قابل توجهی کاهش دهید.

همراه هم مسیرهایتان باشید

هیچ شهروندی به ترافیک علاقه ندارد. استفاده از وسایل نقلیه عمومی فرهنگی است که سال‌ها در میان امور روزمره مردم جای گرفته است و واقعا هم کمک شایانی در صرف وقت، هزینه و انرژی کمتر کرده است. در مجموع می‌توان این برنامه را یک گام مثبت در جهت کمک به شرایط حمل و نقل شهری دانست که استفاده از آن در اوج سهولت و سادگی برای همگان امکان پذیر است.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *