معرفی بهترین اپلیکیشن های سفر و کاربرد آن ها

  • توسط تریپولوژی
  • 13 جولای, 2019
  • 0

سفرها در دنیای جدید امروز با توجه به تغییراتی که در فضای پیرامون ما به ویژه در فضای دیجیتال رخ داده است بسیار راحت تر و سریع تر انجام می‌گیرند. همچنین ما نیز در انجام امور مربوط به سفرمان با آسودگی خاطر بیشتری اقدام می‌کنیم. دلیل تمامی این صرفه جویی ها در وقت و هزینه وب سرویس‌ها و نرم افزارهایی هستند که برای ارائه خدمات مسافربری و گردشگری به وجود آمده‌اند. امروز در تریپولوژی برخی از بهترین اپلیکیشن های سفر و گردشگری داخلی و خارجی را به شما معرفی می‌کنیم و کاربردهای آن ها را برای شما بیان می‌نماییم. همراه ما باشید تا یک اپلیکیشن کاربردی مناسب خود و سفرتان بیابید. همچنین در سایت ما پکیج های نرم افزاری برای شهرها و کشورهای مختلف مانند پکیج اپلیکیشن سفر به باکو نیز وجود دارد که می‌توانید خریداری نمایید.

بهترین اپلیکیشن های رزرو و راهنمای سفر

کاربردی ترین و بهترین اپلیکیشن های سفر و گردشگری

نرم افزارهای گردشگری عموما به چهار دسته تقسیم می‌شوند. نرم افزارهای رزرو هتل، سیستم های رزرو بلیط، برنامه های راهنما و وب سرویس های کاربردی مانند نرم افزار بار هوایی. کار اصلی تمامی این برنامه ها کمک به شما در جهت آسان تر سفر کردن است. بسیاری از آژانس های مسافرتی و شرکت هایی که در زمینه گردشگری فعالیت می‌کنند نیز امروزه خدماتشان را در قالب وب سرویس ها و اپلیکیشن های مختلف قرار می‌دهند تا در وقت و هزینه مشتریان خود صرفه جویی کنند و البته از این طریق نیز فروش خود را افزایش دهند. برخی حتی امکانات دو یا چند نرم افزار را با یکدیگر ادغام می‌کنند و تمامی آن ها را در مجموعه یک برنامه با رابط کاربری مناسب ارائه می‌دهند. برای مثال هم اکنون برنامه‌هایی که قادرید در آن ها بلیط بخرید، هتل های گوناگون را هم برای رزرو در اختیار شما قرار می‌دهند. اکنون با ما همراه شوید تا چندی بهترین اپلیکیشن های سفر خارجی و ایرانی را به شما معرفی کنیم.

بهترین اپلیکیشن سفر خارجی

سایت و اپلیکیشن Tripit

 بهترین اپلیکیشن و سیستم برنامه ریزی سفر تریپیت

این سیستم بهترین نرم افزاری است که می‌توانید به وسیله آن برای تعطیلات خود برنامه ریزی نمایید. تریپیت یک نرم افزار برای برنامه ریزی بهتر سفر شماست. با تریپیت قادرید بلیط تهیه نمایید و هتل رزرو کنید و برنامه ریزی دقیق خود را برای زمان رفت و برگشت سفرتان انجام دهید. این سامانه یک سایت و یک اپلیکیشن اندرویدی نیز دارد و برای استفاده از خدمات آن تنها کافی است که در سرویس ثبت نام کنید و ایمیل تایید خود را دریافت کنید. مطالب مرتبط را در تریپولوژی بحوانید تا با بهترین اپلیکیشن های سفر خارجی دیگر نیز بیشتر آشنا شوید.

بهترین اپلیکیشن سفر ایرانی

اپلیکیشن سفر و گردشگری همگردی

معرفی نرم افزار همگردی بهترین اپلیکیشن های سفر ایرانی

 

یکی از بهترین و کامل ترین سامانه های گردشگری ایرانی سامانه همگردی می‌باشد. این برنامه از اولین های بسیار فعال ایرانی در زمینه گردشگری می‌باشد. همگردی مرجع کامل از بهترین های ایران و جهان است که می‌تواند شما را تا حد زیادی در انتخاب مقصدتان راهنمایی کند. در این برنامه مجموعه ای از شهرهای توریستی مختلف و مجموعه کامل تری از تمامی هتل ها، رستوران ها و… آن شهرها را در اختیارتان قرار می‌دهد. برای آشنایی بیشتر با اپلیکیشن همگردی می‌توانید نقد و بررسی آن را در تریپولوژی بخوانید تا هم مزایای آن را بیابید و هم بدانید چگونه می‌توانید از آن استفاده کنید.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *