معرفی بهترین نرم افزار خدمات مسافرتی

  • توسط operator
  • 3 دسامبر, 2018
  • 0

در دهه ی گذشته سیستم کاری آژانس ها و شرکت های خدمات مسافرتی به دلیل پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن سامانه های مختلف بسیار تغییر پیدا کرده است. بعضی از این شرکت ها سامانه های مخصوص به خود را دارند و بعضی دیگر هم از نرم افزار های خدمات مسافرتی معتبر استفاده می کنند. این نرم افزار ها یا بر روی سیستم های کامپیوتری نصب می شوند یا به صورت آنلاین فعالیت می کنند. با تریپولوژی همراه باشید تا به معرفی بهترین نرم افزار خدمات مسافرتی بپردازیم.

Tour Writer

نرم افزار خدمات مسافرتی TourWriter

نرم افزاری بسیار مناسب که مجریان تور و تور گردان ها می توانند از آن استفاده زیادی ببرند. تا کنون بیش از هشتاد هزار شرکت در ۲۰ کشور دنیا از این سامانه استفاده می کنند. این نرم افزار ارزشمند قابلیت های بسیاری دارد و کار را برای شما بسیار راحت خواهد کرد. با استفاده از تور رایتر می توانید یک برنامه ایجاد سفر ایجاد کنید و یا کار های مربوط به رزرو تور و خدمات های آن، قیمت گذاری تور و… را انجام دهید.

با این نرم افزار شما می توانید خدمات خود را با سرعت بیشتری ارائه دهید. به علاوه در هزینه ها، و تدوین برنامه های سفر هم مشکلاتتان بر طرف خواهد شد. این نرم افزار خدمات مسافرتی قطعا در جلوگیری از خطاهای انسانی بسیار موثر عمل خواهد کرد و شما می توانید کنترل بیشتری بر روی کار خود داشته باشید.

با مراجعه به سایت TourWriter می توانید از امکان رایگانی که برای امتحان رایگان این سیستم قرار گرفته است، استفاده کنید و آن را آزمایش کنید.

trawex

نرم افزار خدمات مسافرتی trawex

نرم افزار شرکت Trawex Technologies  بسیار می تواند در گسترده و پیشرفته شدن کسب و کارتان تاثیر گذار باشد. محصولات و خدماتی که این نرم افزار دارد، باعث شده تا این گونه قابلیتی داشته باشد. خدماتی مانند سیستم رزرو آنلاین، نرم افزار و سیستم مدیریت هتل، سیستم رزرواسیون هتل و خرید بلیط. Trawex تا کنون به بیش از هفتاد هزار شرکت در این زمینه خدمات ارائه می دهد.

اگر می خواهید تا با این نرم افزار بیشتر آشنا شوید و قابلیت های آن را بهتر درک کنید، به سایت نرم افزار خدمات مسافرتی trawex مراجعه کنید و در خواست ارسال دمو را برای آن ها ارسال کنید.

 Group Minder

نرم افزار خدمات مسافرتی groupminder

Group Minder بسیار برای طراحان تور های مسافرتی چه حرفه ای و چه آماتور مناسب است. در هر مقیاسی که می خواهید تور های خود را طراحی کنید و آن ها را قیمت گذاری کنید. با استفاده از این نرم افزار تحت وب امکاناتی نظیر انجام کار های بازاریابی، رزرواسیون و مدیریت تور، نظارت بر فرایند پرداخت ها، و… دسترسی داشته باشید.

با استفاده از نرم افزار خدمات مسافرتی group minder کار رزرواسیون بسیار آسان شده است و طراحی آن هم بر مبنای به روز ترین امکانات و تفریحات مثل انواع سفر های گروهی و تفریحی، وسایل نقلیه هوایی، کشتی های تفریحی و … طراحی شده است. با ورود به سایت این سیستم هم می توانید نسخه دمو و آزمایشی آن را دریافت کنید.

Toursys

نرم افزار خدمات مسافرتی Toursys

مخاطبان این نرم افزار که شرکتی به همین نام آن را طراحی کرده است افرادی هستند که در صنعت گردشگری مشغول به فعالیت هستند و خدمات و یا محصولاتی را به مشتریانشان ارائه می دهند. با استفاده از خدماتی موثر و سریعی که این سیستم ارائه می دهد، کسب و کار شما و همچنین جذب مشتریان رشد قابل توجهی خواهد کرد.

قابلیت اصلی Toursys نیروی کاری و قدرتش در بحث فناوری اطلاعات است که باعث شده تا مشتریان این نرم افزار خدمات مسافرتی از خدماتی که به آن ها ارائه می شود بسیار راضی باشند. همانند سایر نرم افزار هایی که معرفی کردیم با مراجعه به سایت می توانید فیلم آموزشی این نرم افزار را مشاهده کنید و نسخه دمو آن را هم دریافت کنید.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *