دانلود بهترین نرم افزار خرید بلیط قطار رجا

  • توسط operator
  • 17 سپتامبر, 2018
  • 0

سامانه خرید اینترنتی بلیط قطار

قطار سالیان سال است که یکی از اصلی ترین و محبوب ترین وسایل نقلیه به حساب می آید. شاید بتوان دلیل این موضوع را هم خاطره انگیز بودن و امنیت آن باشد. با پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن اینترنت و اپلیکیشن های گوناگون، فروش بلیط های اینترنتی هم شکل قدیمی خود را تغییر دادند و اینترنتی شدند. با تریپولوژی همراه باشید تا بهترین نرم افزار خرید بلیط قطار رجا را به شما معرفی کنیم.

نرم افزار خرید اینترنتی بلیط قطار هم قطار

نرم افزار خرید بلیط قطار

یکی از بهترین نرم افزار خرید بلیط قطار رجا اختصاص به خود این شرکت دارد. اپلیکیشنی که برای خرید بلیط، تنها نیاز به شماره ملی و تاریخ تولد است و دیگر اقدامات سخت گذشته و اطلاعات زیاد در مورد هویت افراد احتیاجی نیست.

نرم افزار خرید بلیط قطار هم قطار نرم افزاری است که توسط همکاری دوشرکت رجا و فن آوری اطلاعات داده بان آریا عرضه شده است. در این نرم افزار خرید بلیط اینترنتی به راحتی امکان پذیر است و هرکسی می تواند برای خود و آشنایانش اقدام به خرید بلیط کند. این نرم افزار از زیر ساخت های امنیتی و پرداختی بسیار خوبی نیز برخوردار است.

لینک دانود نرم افزار هم قطار برای Android

نرم افزار خرید بلیط قطار علی بابا

نرم افزار خریدبلیط قطار

شاید علی بابا را بتوان پرکاربرترین اپلیکیشن رزرو و خرید بلیط قطار ایران دانست. این اپلیکیشن علاوه بر این که دردسر های جست و جو و خرید بلیط قطار و استرداد بلیط را بر طرف کرده است، در صرفه جویی وقت هم بسیار کمک کننده است.

علی بابا ویژگی ها و قابلیت های بسیار زیادی دارد که آن را از سایر نرم افزار خرید بلیط قطار دیگر متفاوت کرده است.

یکی از ویژگی های آن امکان رزرو و خرید بلیط قطار و خرید بلیط هواپیما با هم در یک نرم افزار است. شما نه تنها می توانید بلیط های پرواز های تمام ایرلاین های داخلی را جست و جو کنید، در تمامی مسیر ها بلیط های قطار رجا، قطار های لوکس و باقی شرکت های خصوصی حمل و نقل ریلی را مشاهده و تهیه کنید.

از دیگر امکانات نرم افزار خرید بلیط قطار علی بابا می توان به استرداد بلیط آنلاین اشاره کرد تا در صورتی که به هر دلیلی نتوانستید سفر خود را انجام دهید، بدون دردسر بلیط خود را برگردانید و جریمه آن را هم به صورت آنلاین پرداخت کنید.

علی بابا فرآیند استرداد بلیط را هم راحت تر کرده و در زمان کمتر از دو دقیقه به راحتی میتوانید بلیط خود را استرداد کنید.

به علاوه شما میتوانید خرید خود را از اعتبار موجود در حساب کاربری تان پرداخت کنید تا دیگر نیازی نباشد برای پرداخت به درگاه بانک متصل شوید.

لینک دانلود نرم افزار علی بابا برای ios

لینک دانلود نرم افزار علی بابا برای Android

خرید ارزان بلیط قطار مستر بلیط

نرم افزار خرید بلیط قطار

مستر بلیط هم یکی از قدرتمند ترین نرم افزار خرید بلیط قطار به حساب می آید. ظاهر بسیار خوب این اپلیکیشن و رابط کاربری استاندارد و فیلتر های قدرتمند جستجو ، این نرم افزار را از سایر نرم افزار ها جدا می کند.

چه برای هواپیما و چه برای قطار و اتوبوس فیلترهایی برای هزینه، زمان حرکت و .. وجود دارد تا فرایند خرید و یا رزرو شما به سادگی صورت گیرد.

فرایند پرداخت هم مانند دیگر قسمت های اپلیکیشن بسیار ساده است و حتی این مسیر در کنسل کردن بلیط ها هم به همین شکل است.

لینک دانلود نرم افزار مستر بلیط برای Android

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *