بهترین و ارزان ترین نرم افزار تاکسی آنلاین ایران

  • توسط operator
  • 15 سپتامبر, 2018
  • 0

سامانه تاکسی اینترنتی

با ظهور اینترنت تغییرات شگفتی را در دنیا شاهد بودیم. علاوه بر این که راه های زیادی برای تعامل بیشتر افراد با هم به وجود آمد، فرصت های شغلی زیادی هم شکل گرفتند و خیلی از کسب و کارهای قدیمی از این غافله عقب نمادند و شغل های خود را به روز کردند و روش کارشان را تغییردادند.
کشور ما هم از این جنبش به وجود آمده عقب نماند و در سال های اخیر شرکت های زیادی در زمینه سفر های شهری و بین شهری و نرم افزار تاکسی آنلاین و نرم افزار گردشگری، اپلیکیشن ها و شرکت های زیادی شروع به کار کرده اند.
از جمله سامانه تاکسی اینترنتی هایی که در این راه به موفقیت رسیدند و تبدیل به یک برند موفق شدند می توان به اسنپ، تپ سی، کارپینو، آژانسی اشاره کرد. در ادامه همراه تریپولوژی بمانید تا بهترین های این زمینه را به شما معرفی کنیم.

بهترین تاکسی اینترنتی ایران

اسنپ
اسنپ بدون شک در بین نرم افزار تاکسی آنلاین هایی که در حال فعالیت هستند پرکاربرترین و پر طرفدار ترین سرویس کشور است. که البته سهم زیادی از این موفقیت را هم مدیون تبلیغات گسترده ای است که در سطح شهر ها انجام می دهد.

اسنپ در سال ۱۳۹۳ رونمایی و عرضه شد و هم اکنون در شهر های تهران، مشهد، اصفهان، کرج و چند شهر دیگر فعال و قابل استفاده است.
پس از انتخاب مبدا و مقصد خود با اسنپ، سرویس های مختلفی را می توانید انتخاب کنید که با آن سفر کنید. اسنپ اکو را میتوان به عنوان سرویس اصلی اسنپ به حساب آورد و یک سفر خوب و اقتصادی را برای شما فراهم میکند.
اسنپ رز که یکی دیگر از خدمات سفر اسنپ به حساب می آید هم همان تاکسی بانوان آن است که راننده ماشین در این سرویس خانم است.
همچنین سرویس موتور نیز هم برای جا به جایی مرسولات و هم جا به جایی افراد آماده شده است.

لینک دانلود نسخه ios اسنپ

لینک دانلود نسخه Android اسنپ

سرویس تاکسی آنلاین تپ سی

تپ سی
تپ سی دومین نرم افزار تاکسی آنلاین مطرحی است که بعد از اسنپ آغاز به کار کرد. این سامانه هوشمند در اکثر کلان شهر ها از جمله تهران، مشهد، اصفهان و… فعال و ارائه خدمت میکند. این سرویس هم خدمات متنوعی را به کاربر خود ارائه می دهد که سرویس کلاسیک یکی از آن ها است و به عنوان سرویس اصلی تپ سی به حساب می آید که سفری مطمئن و استاندارد را به شما ارائه می دهد.
تپ سی پرایم هم همانند اسنپ رز، راننده تاکسی در آن خانم است. تپ سی پرو هم برای افرادی فراهم شده که دوست دارند با خودرو های لوکس و شیک جا به جا شوند.

لینک دانلود نسخه ios تپسی

لینک دانلود نسخه Android تپسی

ارزان ترین تاکسی آنلاین

کارپینو
برای توضیح سومین نرم افزار تاکسی آنلاین موفق به سراغ کارپینو میرویم. این شرکت تقریبا تازه تاسیس بوده و در تهران و مشهد ارائه خدمت میکند. کارپینو هم خدمات گسترده ای به کاربر خود ارائه می دهد ولی خیلی خوب و پویا نیست و ایرادها و باگ های فراوانی دارد. با تمام این نقایص شما میتوانید نوع خودرو خود را از جمله خودروهای تشریفاتی، معمولی و ون و همچنین جنسیت راننده را انتخاب کنید.

لینک دانلود نسخه ios کارپینو

لینک دانلود نسخه Android کارپینو

درخواست آنلاین خودرو آژانسی

آژانسی
آژانسی را میتوان به عنوان یکی از جدیدترین نرم افزار تاکسی آنلاین به شمار آورد. این سرویس هم برای اندروید و هم برای ios قابل نصب است. تفاوتی که این سرویس با سایر تاکسی آنلاین های دیگر دارد این است که امکان دسترسی به آژانس های موجود در شهر تهران را به کاربر خود می دهد.
نحوه کار در آژانسی کمی با سایر رقبا تفاوت دارد و در آن خبری از خودرو های لوکس یا سرویس های ویژ بانوان نیست. همچنین امکان رزرو تاکسی از ۲ ساعت تا یک هفته بعد هم برایتان فراهم شده تا دیگر از هواپیما یا قطار جا نمانید و یا به قرار خود دیر نرسید.

لینک دانلود نسخه Android آژانسی

سریع ترین نرم افزار تاکسی آنلاین

مسلما یکی از مهم ترین پارامترها که برای کاربران این نرم افزار ها مهم است سرعت خدمات رسانی و رسیدن ماشین ها به مبدا مشخص شده است. هیچ فردی قاعدتا دوست ندارد که مدت زیادی منتظر تاکسی بماند و وقتش تلف شود.

به طور کلی سرعت و تعداد ماشین های در دسترس در نرم افزار های مورد بحث در بازه های زمانی متفاوت در شبانه روز تفاوت دارد، ولی با بررسی هایی که تریپولوژی انجام داده است می توان گفت که در تمامی ساعات، اسنپ نسبت به سایر رقبای خود چه از نظر سرعت قبول درخواست تاکسی و رسیدن به محل مورد نظر و چه از نظر تعداد ماشین در محدوده عملکرد بسیار بهتری دارد.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *