تبلیغات بنری

کسانی که در طول روز بیشتر وقت خود را صرف جست و جو در اینترنت می‌کنند می‌دانند که مجموعه‌ای از تبلیغات وجود دارند که در قالب عکس یا عکس‌های متحرک در برخی سایت‌های پر بازدید گذاشته می‌شود که هم موجب جلب توجه کاربران آن سایت است، و هم به عنوان یک روش برای تبلیغات می‌تواند بازخورد خوبی بر روی سایت خودمان داشته باشد. با تبلیغات بنری می‌توانید به راحتی از طریق بازدید سایت‌های دیگر برای سایتتان بازدید بگیرید و به کسب و کار دیجیتال خود رونق چند برابری ببخشید. ما در تریپولوژی آماده طراحی و ارائه این نوع تبلیغات برای شما عزیزان هستیم.

 

  • برای انتشار بنر تبلیغاتی خود در تریپولوژی می‌توانید از طریق صفحه سفارش تبلیغات(لینک زیر) درخواست خود را ثبت کنید و یا شماره ۰۹۹۲۳۹۸۰۵۱۱ و ایمیل info@tripology.ir با ما تماس بگیرید.

 

محل تبلیغات بنری 1 تریپولوژی

جایگاه تبلیغات بنری 2 و 3 تریپولوژی

تبلیغات بنری 4 تریپولوژی

تبلیغات بنری 5 تریپولوژی

مشخصات لازم برای تبلیغات بنری در تریپولوژی

جایگاه محل بنر ابعاد حجم فایل نوع فایل تذکر
۱ بالای سایت قسمت هدر ۷۶۰×۹۰ ۱۰۰KB html5, gif, jpg طول گیف‌ها حداکثر ۱۰ ثانیه
۲ قسمت میانی سایت ۹۷۰×۹۰ ۱۰۰KB html5, gif, jpg طول گیف‌ها حداکثر ۱۰ ثانیه
۳ ستون سمت چپ سایت ۳۶۰×۳۰۰ ۱۰۰KB html5, gif, jpg طول گیف‌ها حداکثر ۱۰ ثانیه
۴ بالای منوی میانی سایت ۷۶۰×۹۰ ۱۰۰KB html5, gif, jpg طول گیف‌ها حداکثر ۱۰ ثانیه
۵ پایین سایت و در بالای فوتر ۹۷۰×۹۰ ۱۰۰KB html5, gif, jpg طول گیف‌ها حداکثر ۱۰ ثانیه

ویژگی‌ها و تاثیرات مثبت یک بنر تبلیغاتی

تبلیغات بنری در تریپولوژی

تبلیغات بنری به علت تاثیر بصری که در ذهن مخاطبان دارد می‌تواند بسیار سودمند باشد. جذابیت در این نوع تبلیغات حرف اول را می‌زند. در بسیاری موارد محتوای دیداری یک بنر حتی جایگاه محتوای نوشتاری آن را پر می‌کند و اغلب جاذبه‌ای که طراحی زیبای یک بنر در نظر کاربران ایجاد می‌کند از متنی که بر روی آن نوشته می‌شود تاثیرگذارتر است. علت اصلی بازدهی این نوع آگهی هم دقیقا همین است که کاربر به جا آن که در سایت شما بیاید و توضیحات کامل و گاهی طولانی را در مورد کار شما بخواند، خلاصه‌ای از تشریحات شما و عکس یا طرحی از کار شما را می‌بیند و در صورت نیاز به آن جذب می‌شود.

از نظر کاربردی هم بنرهای تبلیغاتی می‌توانند در هر زمینه و موضوعی طراحی شوند و با ابعاد مختلفی که دارند در جایگاه های مختلفی در یک سایت می‌توانند قرار بگیرند. تنها نکته در مورد طراحی آن ها این است که اگر قبل از آماده سازی بنر ابعاد دقیق را در اختیار داشته باشید، اندازه متون و تصاویر طراحی شده برای آن تمیزتر و دقیق تر در قالب بنر جای می‌گیرند.

تبلیغات بنری شما در سایت تریپولوژی

تبلیغات توسط بنر یک روش آگهی آنلاین است که در آن می‌توانید با عکس، طرح گرافیکی، متن، ویدیو و… برای خود و کسب و کارتان تبلیغ کنید و هر کاربری که بر روی آن کلیک کند مستقیم به سایت یا لینک مورد نطر شما ارجاع داده می‌شود. شما می‌توانید به تریپولوژی بنر تبلیغاتی خود را ارئه دهید تا ما آن را برای شما روی سایت قرار دهیم. همچنین در صورت تمایل می‌توانید به ما طرح پیشنهادی بنر خود را سفارش دهید تا ما پس از طراحی و تایید شما آن را در تریپولوژی قرار دهیم. طرحای قالب سایت نیز به صورت ریسپانسیو می‌باشد و تبلیغات شما در هر دو حالت دسکتاپ و موبایل قابل مشاهده می‌باشد.