دریافت و خرید بک لینک

 

تجربه ثابت کرده است که یکی از موثرترین راه ها برای دیده یا شنیده شدن و اعلام خدمت رسانی در فضای مجازی و کسب و کارهای آنلاین که بیشتر هم بر روی سایت یک مجموعه انجام می‌شود روش بک لینک سازی است. گرفتن لینک از سایت‌های که اعتبار بالایی در موتورهای جست و جو دارند کاری بسیار ضروری است و گاهی حتی می‌تواند زحمتی که شما در مدتی نسبتا طولانی صرفی دیده شدن سایت خود می‌کنید را در چند روز انجام دهد.

  • جهت سفارش از طریق صفحه سفارش تبلیغات(لینک زیر) درخواست خود را مطرح کنید و یا با شماره تلفن ۰۹۹۲۳۹۸۰۵۱۱ و ایمیل info@tripology.ir تماس حاصل نمایید.

مزایای ساخت بک لینک

هر موتور جست و جو از راه و روش خاصی برای گشتن به دنبال مطالب منتشر شده توسط سایت شما استفاده می‌کند و برای هرکدام این موضوع از اهمیت بسیاری برخوردار است. اما مدل های تبلیغاتی مختلف مانند رپورتاژ آگهی و بک لینک و… در این موتورها به صورت مشابه جست و جو می‌شوند. با ساخت لینک در سایت های مختلف هم به اعتبار سایت خود کمک می‌کنید و هم ربات‌های جست و جو گر را مجاب می‌کنید تا مطالب منتشر شده شما را راحت تر پیدا کنند و در گوگل یا هر موتور دیگری نمایش دهند. نکته مورد توجه در دریافت بک لینک این است که تفاوتی ندارد که از نظر موضوعی با مجموعه ارائه دهنده مرتبط باشید یا نباشید. اما این که اعتبار آن سایت در موتورهای جست و جو چقدر است امری مجزا و در بخش تبلیغات بسیار با اهمیت است.

دریافت بک لینک از تریپولوژی

اعتبار سنجی برای ساخت لینک از دید موتورهای جست و جو

این موضوع تقریبا برای همه روشن است که هرچه سایتی که در آن لینک می‌سازید از اعتبار بیشتری در موتورهای جست و جو داشته باشد، آن لینک برای سایت شما اثرگذارتر خواهد بود. اعتبار لینک ساخته شده برای شما در واقع به اعتبار سایت سازنده سایت برمی‌گردد. سایت‌هایی که به طور مداوم و منظم درحال تولید محتوا هستند و بعد از آن هم مطالبشان رتبه بازدید خوبی دارد ازاعتبار بیشتری در صفحات گوگل برخوردارند. از این ها با اعتبارتر هم سایت‌هایی هستند که تمامی مطالبشان باهم مرتبط است و همچنین محتوای خوب و قوی تولید می‌کنند.

در تریپولوژی بک لینک بسازید

ما این امکان را برای کاربران عزیز و سایت های ارائه دهنده خدمت فراهم آوردیم تا شما بتوانید در تریپولوژی ینک ایجاد کنید. لینک ها با توجه به درخواست شما و هزینه پرداختی مربوطه می‌توانند تا هر زمان به انتخاب شما در سایت ما باقی بمانند.