خرید بلیط چارتری با اپلیکیشن اتو چارتر

  • توسط تریپولوژی1
  • 18 ژانویه, 2020
  • 0

اپلیکیشن اتو چارتر امکان خرید بلیط هواپیمای پروازهای داخلی و خارجی را برای شما فراهم کرده است. همان‌طور که می‌دانید چارتر به خدماتی گفته می‌شود که در آن قسمتی از صندلی‌های هواپیما به‌صورت کلی توسط یک شرکت اجاره می‌شود و خود این شرکت اجاره کننده فروش بلیط‌های این صندلی‌ها را تماما به عهده می‌گیرد. چون شرکت مربوطه صندلی‌ها را کلی تهیه کرده قیمت بلیط‌ها نسبت به سایر بلیط‌های سیستمی و عادی پایین‌تر است. البته امروزه سایت‌ها و اپلیکیشن‌های زیادی برای خرید بلیط چارتری به‌وجود آمده‌اند که اتو چارتر نیز یکی از این‌ها است. با تریپولوژی در ادامه همراه باشید تا این اپلیکیشن را به شما معرفی کنیم.

معرفی اپلیکیشن اتو چارتر

معرفی اپلیکیشن اتو چارتر

همان‌طور که می‌دانید لازمه ارزان و هوشمندانه سفر کردن این است که شما در مورد اکثر گزینه‌های موجود مثلا در مورد قیمت بلیط اطلاعات بدست آورید و مورد دل‌خواه خود را از میان آنها انتخاب نمایید. اتو چارتر به جای شما ده‌ها آژانس هواپیمایی را جستجو می‌کند و به شما امکان انتخاب ارزان‌ترین بلیط را از میان آن‌ها می‌دهد. شما حتی می‌توانید اتو چارتر را طوری تنظیم کنید که به جای شما هر چند وقت یک‌بار به دنبال بلیط مورد نظرتان بگردد و در صورت موجود شدن و رسیدن به قیمت مشخص شما را با خبر سازد.

رزرو بلیط هواپیما با اپلیکیشن اتو چارتر

خرید بلیط هواپیما ارزان با اپلیکیشن اتو چارتر

برای خرید بلیط هواپیما توسط اتو چارتر ابتدا آن‌را از طریق اپلیکیشن بازار در گوشی خود نصب نمایید. با اجرای اپلیکیشن ابتدا در صفحه جستجو، نوع پرواز خود را این‌که داخلی یا خارجی است را مشخص کنید و بعد از انتخاب مبدا و مقصد پرواز و تاریخ مورد نظر خود دکمه جستجو را فشار دهید. اتو چارتر با جستجو در ده‌ها آژانس لیستی از تمامی بلیطهایی که با ورودی‌های شما در بخش جستجو مطابقت دارد برای شما لیست می‌کند. در این لیست نام ایرلاین، آژانس ارائه دهنده بلیط، تعداد و قیمت بلیط و ساعت پرواز برای شما نمایش داده شده است. حالا در لیست بلیطهای نمایش داده شده در صورتی‌که بخواهید این لیست بر اساس قیمت، زمان پرواز یا تعداد بلیط موجود مرتب نمایید کافی است دکمه مرتب کردن را انتخاب نمایید و گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایید. اتو چارتر امکان فیلتر کردن لیست بلیطها بر اساس بازه قیمتی، زمان پرواز، نام ایرلاین و نوع هواپیما را برای شما فراهم نموده است. برای این‌کار در لیست بلیطها دکمه فیلتر را فشار دهید و فیلترهای دل‌خواه خود را مشخص نمایید.

بخش گوش بزنگ اپلیکیشن اتو چارتر

برای خرید بلیط در لیست بلیطها آن را انتخاب کنید تا به سایت آژانس ارائه دهند بلیط منتقل شوید و در این صفحه با وارد کردن مشخصات مسافر و پرداخت مبلغ بلیط توسط کارت‌های بانکی عضو شتاب، بلیط شما خریداری می‌شود. در بخش گوش بزنگ این اپلیکیشن می‌توانید با مشخص کردن مبدا، مقصد و تاریخ بلیط هواپیمایی که به دنبال آن هستید و همچنین حداکثر مبلغ این بلیط را برای اتو چارتر مشخص نمایید که در صورت موجود شدن چنین بلیطی شما را با خبر سازد.

لینک دانلود نسخه اندرویدی اپلیکیشن اتو چارتر

در پایان این مطلب اگر قصد آشنایی با اپلیکیشن‌های دیگر در حوضهء رزرو بلیط را دارید ما صفحه معرفی نرم افزار رزرو بلیط از تریپولوژی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *