معرفی سایت تریپولوژی

با مرور زمان و زیاد شدن اپلیکیشن‌ها و برنامه‌های اندرویدی و وب سرویس‌های گوناگون در زمینه‌های مختلف، قدرت انتخاب کاربران برای استفاده از این سامانه‌ها افزایش یافت، اما قدرت تصمیم گیری برای استفاده از آن‌ها محدود شد. چراکه دیگر شما در دنیای بزرگی مانند اینترنت به برنامه‌های مشابه زیادی دسترسی دارید و این که کدامشان نسبت به بقیه برتری دارد یا عملکرد و خدمت بهتری نسبت به سایرین ارائه می‌دهد برای شما ملاک قرار می‌گیرد. قطعا برای تمامی این نیازها باید میان این سامانه‌ها مقایسه انجام گیرد و جایی باشد که بتواند تجربه استفاده از این برنامه‌ها را به کاربرانشان انتقال دهد. تریپولوژی با هدف اجرای این مقایسه‌ها و معرفی اپلیکیشن‌ها و سایت‌های ارائه‌ی خدمات گردشگری کار خود را به تازگی آغاز کرده است.

بررسی و فروش سیستم های گردشگری

تریپولوژی چه اپلیکیشن‌هایی را به شما معرفی می‌کند؟

کار اصلی سایت تریپولوژی معرفی شرکت‌ها، استارتاپ‌ها، اپلیکیشن‌ها، سایت‌ها و وب سرویس‌هایی است که در زمینه‌ی حمل و نقل بار و مسافر، رزرواسیون هتل و خرید بلیط، معرفی سیستم‌های جذب توریست و آشنایی با جاذبه‌های گردشگری فعالیت می‌کنند و همچنین فروش و تبلیغات برای انواع سیستم‌ها و وب سرویس‌های رزرواسیون و آژانس‌های مسافرتی می‌باشد. در میان فراوانی و گستردگی بسیار این سامانه‌ها، تیم ما برترین سرویس‌ها را انتخاب می‌کند و پس از تجربه‌ی استفاده از آن‌ها، به معرفی و نقد و بررسی بهترین‌ها در این زمینه می‌پردازد. در این سایت بهترین‌های دنیای دیجیتال صنعت گردشگری به شما معرفی می‌شود و شما می‌توانید با توجه به برداشتی که از بررسی‌های ما بدست می‌آورید اقدام به استفاده از این سامانه‌ها و نرم افزارها نمایید. در مجموع کار ما آسان کردن انتخاب شما برای استفاده از سرویس‌های گردشگری و مسافربری آنلاین است.

با تریپولوژی هوشمند سفر کنید

بخش‌های معرفی و بررسی‌های ما

اگر به دنبال نرم افزار یا سایت خاصی هستید، در تریپولوژی این امکان وجود دارد تا برای آن جست و جو کنید. در غیر این صورت تمام برنامه‌ها و سرویس‌های بررسی شده در سایت در دسته‌های مربوط به خود آورده شده‌اند. دسته‌های موجود در سایت برای معرفی نرم افزارهای گردشگری و توریسم، برنامه‌ها و سایت‌های رزرو بلیط، سیستم‌های رزرواسیون، معرفی آژانس‌ها و شرکت‌های مسافرتی، سرویس‌های حمل و نقل و اخبار سامانه‌های گردشگری و پکیج‌ اپلیکیشن‌های کاربردی سفر مخصوص شهرها و کشورهای مختلف هستند. با ورود به هرکدام از این دسته‌ها می‌توانید اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های مربوطه را بشناسید و نظر تیم ما را درباره‌ی آن‌ها بخوانید.

این روزها سیستم‌های رزرواسیون برای در دسترس کاربران قرار گرفتن، علاوه بر سایت از اپلیکیشن هم برخوردار شده‌اند .در سایت تریپولوژی تمامی این سرویس‌ها در هر دو فضای سرویس وب و اپلیکیشن مورد بررسی قرار گرفته‌اند و ویژگی‌ها و نحوه استفاده از هرکدام به طور جداگانه ذکر شده‌اند. دلیلش هم این است که بسیاری از این سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها از نظر رابط کاربری، طراحی و امکاناتی که در اختیار کاربران قرار می‌دهند باهم متفاوت هستند. اما قالب برخی سامانه‌ها مانند علی بابا تفاوتی چندانی در محیط‌های مختلف ندارند. به همین منظور برخی از اپلیکیشن‌ها و سایت‌ها برای صرفه جویی در زمان شما در یک مطلب گنجانده شده‌اند و شما در آن مطالب می‌توانید معرفی اجمالی از برنامه‌ها بیابید و سیستم مورد نظر خود برای انجام امور مربوط به سفرتان را انتخاب کنید.

هدف ما معرفی بهترین ها به شماست

وب سایت ما قصد دارد تا خواسته‌های شما از برنامه‌های گردشگری و رزرواسیون مرتفع نماید و این کار را با نشان دادن تمامی این برنامه‌ها و سیستم‌ها در کنار هم برای شما انجام داده است. در حال حاضر اغلب سامانه‌های معروف و محبوب کاربران در تریپولوژی مورد بررسی قرار گرفته‌اند. لطفا با دیدن از سایت ما و ثبت نظر درباره‌ی مطالب آن، ما را در بهبود روند خدمت رسانی به شما و دیگر کاربران عزیز یاری نمایید. منتظر پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.