بررسی و معرفی آژانس مسافرتی ققنوس

  • توسط operator
  • 31 اکتبر, 2018
  • 0

یکی دیگر از آژانس های مسافرتی که از قدیم مشغول به کار است و سابقه بالایی در زمینه گردشگری، جهانگردی و ایرانگردی دارد، آژانس مسافرتی ققنوس می باشد. ققنوس با سابقه ای چهل ساله در این زمینه توانسته است به یکی از موفق ترین آژانس های مسافرتی ایران تبدیل شود. این شرکت از همان ابتدا توانسته است تا به مشتریان خود خدمات منحصر به فرد و بسیار خوبی ارائه دهد و با ورود به عصر تکنولوژی و ظهور اینترنت از بازار رقابتی عقب نمانده است و توانسته تا در این حوزه هم خودی نشان دهد. با تریپولوژی در این مطلب همراه باشید تا این شرکت موفق را به شما معرفی کنیم و خدمات و بخش های مختلف ققنوس را بازگو کنیم.

آژانس مسافرتی ققنوس

تصویری از لوگو و نوشته در مورد آژانس مسافرتی ققنوس

این آژانس در حوزه های مختلف گردشگری فعالیت دارد. اجرای تور های خارجی و داخلی، رزرو هتل در سراسر جهان، رزرو پرواز های خارجی و داخلی به نقاط مختلف و در زمان های متفاوت، انجام کار های مربوط به بیمه مسافرتی و تمام اقدام هایی که سفر برای علاقه مندان به سفر راحت تر کند، جزو فعالیت هایی است که آژنس مسافرتی ققنوس انجام میدهد. ققنوس در راستای بهبود خدمات خود و سرعت بخشیدن به آن ها به مشتریان سعی کرده است تا با بهترین و برگترین آژانس های مسافرتی بین المللی و سیستم های رزرواسیون همکاری کند.

به علاوه با راه اندازی سایت خود توانسته است تا امکان رزرو هتل، پرواز های داخلی و خارجی را برای مشتریان و مسافران خود فراهم کرده است. با توجه به مشکلاتی که این روزها در مورد سفر ها و پرواز ها به وجود آمده است و کار بسیاری از آژانس ها به بن بست خورده است، اما آژانس مسافرتی ققنوس در کنار آژانس مسافرتی الی گشت توانسته است با تدابیری که اندیشیده از این مشکلات به سلامت بیرون آید و کمتر خدشه ای اعتبار خود و اطمینانی که مسافران به آن دارد به وجود نیاید به همین خاطر موفق به دریافت جایزه های مختلف در زمینه گردشگری و آژانس ها شده است.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *